Android Oyun Kopyalama

Bu konuyu okuyanlar

EdisonShell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabala arkadaşlar ben telefonumdaki oynadığım oyunların kayıtlı dosyasını başka telefona atsam oyunu açtığımda diğer telefonda kaldığım yerden devam edebilir miyim? Böyle bir şey var mı araştırdım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim :)

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Bazı oyunların kayıt dosyalarına erişmek için root gerekiyor sanırsam hangi oyunu taşıyacaksın ?

EdisonShell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Subway Surf ve Buz Devri Maceraları Rootsuz oynadığım bölümleri geçiremiyor muyum

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Subway surf için Android>data>com.kiloo.subwaysurf>files burda ne varsa kopyala sonra diğer cihazda yine aynı dizine at

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.infolife.appbackup&hl=tr bu linke git oradaki uygulamayı indir ve isteğin oyunların yedeğini al sonrada uygulamanın aldığı yedeklerin dosyasını bul o dosyası diğer cihaza at aynı uygulamayı kur ve geri yükleme yap o zaman olur :) ama subway surf için yukarda verdiğimi dene öncelikle

Edit: Çok pardon bu uygulama verileri yedeklemiyormuş söylediklerimi unut ama subway surf için dediklerimi dende

EdisonShell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.infolife.appbackup&hl=tr bu linke git oradaki uygulamayı indir ve isteğin oyunların yedeğini al sonrada uygulamanın aldığı yedeklerin dosyasını bul o dosyası diğer cihaza at aynı uygulamayı kur ve geri yükleme yap o zaman olur :) ama subway surf için yukarda verdiğimi dene öncelikle

Edit: Çok pardon bu uygulama verileri yedeklemiyormuş söylediklerimi unut ama subway surf için dediklerimi dende

tamamdır teşekkür ederim :)