Android Kullanıcıları Kulübü ## AlımlarAçık ##

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
292 sıradayım bu sıranın küçük bir özelliği var solada toplansa 11 sağada toplansa 11
2+9+2 olarakta toplansa 13 eder yani hep tek sayı veriyor

no luyor yaaa jelly bean güncellemesi mi yaşıyorum yoksa

hocam çok fazla film izleme :D 23 numara yı izleyip foruma girdin herhalde :p :D

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
ah ah ne edelim başkan james bond kullandı dediler paraya kıydık bizim james bondtan ne eksiğimiz var dedik onun 007 si varsa bizim de 05 uçlu kalemimiz birda mangal gibi yüreğimiz var dedik. Ama bu gevur maskara etmek isterse onuda yapıyor en king'inden. 2 haftada sitresten kendimi uyuyamaz buldum ha geldi ha gelecek ion güncellemesi diye. Tamam king pohone ama ayıpya k kırık telefonlar aldı jelly bean 'İ bizim ion bi ionladı bi ionladı neyse iyi geldi bu bana

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bak lordacual elim ayğım titriyor iyi haber verecekler diye foruma f5 yapıyorum şuan
İnşaAllah en kısa zamanda iyi bir haber alırsın :)

Ekle beni Galaxy S4

Xperia Sola'yla bende varım

Samsung Galaxy S4 ile bende varım..
Eklendiniz :)

thsndrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar note2 için kararlılık güncellemsi yayınlandı geçen haftalarda. Türkiyede ne zaman gelir cihazlarımıza bilgisi olan var mı?

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Beyler şu hareketli duvar kağıtları oyunlarda duruyor mu bir başka deyişle oyunlarda sıkıntı yaratır mı ?

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Pek sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Ama doğru Launcher kapanmıyor :) Çok olmasa da etkiler :)
ben hareketin durduğunu düşünüyorum google durmayan basit bir uygulama yapmaz sanırım.

beni de eklersen listeye sevinirim galaxy sl

he bir de uyarı yapayım mesajlarıma öyle anlamsız sebeplerle karışma küçük dostum

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
ben hareketin durduğunu düşünüyorum google durmayan basit bir uygulama yapmaz sanırım.

beni de eklersen listeye sevinirim galaxy sl

he bir de uyarı yapayım mesajlarıma öyle anlamsız sebeplerle karışma küçük dostum
Tamam abicim. Ekleyeyim hemen.

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Benide ekleyin :). Ben eski kernele geri donmek istiyorum simdiki kernelimden bir kalinti kalmamasi icin nasil temizlemeliyim ?. Note 2 kullaniyorum

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Benide ekleyin :). Ben eski kernele geri donmek istiyorum simdiki kernelimden bir kalinti kalmamasi icin nasil temizlemeliyim ?. Note 2 kullaniyorum
Ekledim :) Ben Kernel atma ihtiyacı duymadığım için pek bilgim yok. Sanırım "Wipe dalvik cache" ve "Wipe cache partition" yapman yeterli olacaktır. Her ihtimale karşı "Fix permissions"ta yap :) Yedek almayı unutma ;)

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Ekledim :) Ben Kernel atma ihtiyacı duymadığım için pek bilgim yok. Sanırım "Wipe dalvik cache" ve "Wipe cache partition" yapman yeterli olacaktır. Her ihtimale karşı "Fix permissions"ta yap :) Yedek almayı unutma ;)

Sadece efs dosyasini nasil yedek alacagimi soylerseniz sevinirim. Rom ve kernelde customa donecegim icin dahili hafizayida sifirlayacagim sebekenin ucmasini istemiyorum :D

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Sadece efs dosyasini nasil yedek alacagimi soylerseniz sevinirim. Rom ve kernelde customa donecegim icin dahili hafizayida sifirlayacagim sebekenin ucmasini istemiyorum :D
Root Browser gibi bir programla, hafızanın içindeki "efs" klasörüne uzun basıp kopyalayıp kendi SD Card'ına atacaksın, oradan da bilgisayara :)

Veya özel programlar var :) Özel mesaj atayım hemen :)

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
@lordarcual [MENTION=130683]android3[/MENTION] telefonum teknosadan alınma çakma imei değil. Cm 10.1 den stock roma dönmek isterken imei uçtu sdcard a efs_Backup ve efs klasörleri bulunuyor imei yi nasıl getirebilirim teşekkürler.

Reaksiyon puanı
2,146
Beyler LG Optimus L9 tavsiye edilir bir telefon mu?
[MENTION=130683]android3[/MENTION] [MENTION=200254]25 PARS 1907[/MENTION] ve @daha niceleri

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
[MENTION=130683]android3[/MENTION] [MENTION=200254]25 PARS 1907[/MENTION] ve @daha niceleri

O fıyat sevıyesınde ıyı telefonlardan bıtanesı tek kötü yanı tasarımı pek ıyı sayılmaz, ama özellikleri gayet ıyı. O fıyat sevıyelerinde xperıa L de fena degil yeni cıktı. Bide general mobile discovery var fıyat performans lıderı ama markası dolayısıyla kımseye dırekt al diyemıyorum

Reaksiyon puanı
2,146
O fıyat sevıyesınde ıyı telefonlardan bıtanesı tek kötü yanı tasarımı pek ıyı sayılmaz, ama özellikleri gayet ıyı. O fıyat sevıyelerinde xperıa L de fena degil yeni cıktı. Bide general mobile discovery var fıyat performans lıderı ama markası dolayısıyla kımseye dırekt al diyemıyorum

800 seviyesinde bi telefon gördüğüm kadarıyla. Tek kötü yanı kamerası 5mp olması sanırım, 4.1.2 de almış cihaz. Al gitsin diyeyim arkadaşa o zaman. Bana soruyorlar hep ben de size soruyorum. :)

Teknosada güncellemeleri en çabuk alan bu telefon demişler, ne kızıyorum arkadaş bu kıçından sallayanlara ya.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Xperıa l de o sevıyelerde bulunuyor kamerası daha ıyı jb yuklu gelıyor zaten ama l9 alırsada pısman olmaz guzel cıhaz. 900 lıraya nexus 4 vardı bı sıtede sabah konusu acılmıstı

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
@lordarcual @android3 telefonum teknosadan alınma çakma imei değil. Cm 10.1 den stock roma dönmek isterken imei uçtu sdcard a efs_Backup ve efs klasörleri bulunuyor imei yi nasıl getirebilirim teşekkürler.

eğer telefonun kayıtlı ise odin ile stock romu yükle büyük bir ihtimal düzelir :) birde şuan imei kısmında ne yazıyor?

@android3 @25 PARS 1907 ve @daha niceleri

özellikleri iyi görünüyor ama elime alıpta inceleme şansım olmadı :) birde lg nin ürünleri sağlam oluyor ama güncelleme ile pek arası iyi değil :D

Reaksiyon puanı
2,146
Xperıa l de o sevıyelerde bulunuyor kamerası daha ıyı jb yuklu gelıyor zaten ama l9 alırsada pısman olmaz guzel cıhaz. 900 lıraya nexus 4 vardı bı sıtede sabah konusu acılmıstı

boşver hocam alsın gitsin, ekranı büyük internete daha iyi girer o da ona yeter, 2.3.6 kullansa 4.1.2 güncellemesi gelse bile onu yükleyemez zaten kurcalayıcı bi tip değil L9 al dedim artık :D