Android Kullanıcıları Kulübü ## AlımlarAçık ##

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Katılmak istiyorum. Kullandığım Cihaz: Samsung Galaxy S2 ve Google Nexus 7

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Htc One x

ile aranızdayım :)

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Sony Xperia Neo V

yaz dostum : galaxy s 3

Sony Xperia T LT30a

Samsung Galaxy S3

benide yazabilirsiniz...

Yaz bakim galaxy s2

Katılmak istiyorum. Kullandığım Cihaz: Samsung galaxy s3 mini

benide yazın...
samsung infuze

Katılmak istiyorum.

Samsung Galaxy S3

Katılmak istiyorum. Kullandığım Cihaz: Samsung Galaxy Gio S5660

Eklendiniz Arkadaşlar

Katılmak istiyorum. Kullandığım Cihaz: Samsung Galaxy S2 ve Google Nexus 7

Sizde bir nick alın ekleyelim.

Htc One x

ile aranızdayım :)

Sizide daha önce eklemişiz :)

pranga02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar samsung galaxy s3 kullanıyorum. kasım ayında gelen jelly bean 4.1.1 güncellemesini wifiyoluyla telefona yükledim. yükleme işlemi sona erdikten sonra kilit ekranda bir solukluk fark ettim. ilk başta emin olamadım. emin olabilmek için ana ve kilit ekranda siyah renkte bir duvar kağıdı kullandım. çok net bir şekilde 2cm çapında solukluklar ekranda artık rahat bir şekilde fark ediliyordu. telefonufabrika ayarlarına geri yükledim ancak solukluklar gitmedi. telefonu garantiye gönderdim hiçbir çözümbulunamadı. yeni güncelleme 4.1.2 henüz gelmedi. yeni güncelleme gelince düzeleceğini umuyordum taki arkadaşın telefonuna (galaxy s3) jelly bean 4.1.2 yi kies yoluyla yükleyene kadar. arkadaşıntelefonunun da kilit ekranında solukluklar meydana geldi. güncellemeleri yükleyen diğer arkadaşlar bu sorunla karşılaştı mı? lütfen özellikle siyah duvar kağıdında kilit ekranınızı kontrol ediniz. Samsung ungönderdiği bu yazılım hatalı mı sizce? görüşlerinizi tecrübelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler...

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
arkadaşlar samsung galaxy s3 kullanıyorum. kasım ayında gelen jelly bean 4.1.1 güncellemesiniwifiyoluyla telefonayükledim. yükleme işlemi sona erdikten sonra kilit ekranda bir solukluk fark ettim. ilk başta emin olamadım. emin olabilmek için ana ve kilit ekranda siyah renkte bir duvar kağıdı kullandım. çok net bir şekilde 2cm çapında solukluklar ekranda artık rahat bir şekilde fark ediliyordu. telefonufabrika ayarlarına geri yükledim ancak solukluklar gitmedi. telefonu garantiye gönderdim hiçbir çözümbulunamadı. yeni güncelleme 4.1.2 henüz gelmedi. yeni güncelleme gelince düzeleceğini umuyordum taki arkadaşın telefonuna (galaxy s3) jelly bean 4.1.2 yi kies yoluyla yükleyene kadar. arkadaşıntelefonunun da kilit ekranında solukluklar meydana geldi. güncellemeleriyükleyen diğer arkadaşlar bu sorunla karşılaştı mı? lütfen özellikle siyah duvar kağıdında kilit ekranınızı kontrol ediniz. Samsung ungönderdiği bu yazılım hatalı mı sizce? görüşlerinizi tecrübelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler...

Hocam burası yardım konusu değil ama SAMOLED ekranların genelinde oluşabilen sorunlar. Hepsinde kesin olacak diye bir kaide yok ama olduğu zaman da hata değil, olabilir bir şey olarak kabul ediliyor. Yazılım hatası yok, zaten Samsung'un en tutan yeri yazılım, çok stabil ve hatasız yazıyor adamlar özellikle Galaxy Nexus'tan sonra iyice geliştirdiler kendilerini.

Ben de katılayım bu kulübe, avantajları falan var mı? İndirim kartı falan :D Motorola Atrix MB860 (Değişince bilgilendirmek gerekiyor mu?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Beni de yaz bro. Xperia Arc

samsung galaxy s3

Galaxy S3 ile benide ekleyin. :D

Htc explorer benide ekle

galaxy s3 mini sana zahmet :)

Ben de katılayım bu kulübe, avantajları falan var mı? İndirim kartı falan :D Motorola Atrix MB860 (Değişince bilgilendirmek gerekiyor mu?

omertahaoztop14-Galaxy S(GT-I9000)

Samsung Galaxy Mini S5570

ekledim arkadaşlar :) 200. sırayı da ben kaptım :mrgreen:

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Katılmak istiyorum. Kullandığım Cihaz: Xperia İON
Edit: havan kime 201. Sıra da benim :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı