Android İphone Kişiler Telefon Rehberi

Bu konuyu okuyanlar

Armeda2010

Premier Сasual Dating - Actual Girls
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar 2 telefon kullaniyorum android ve iphone. Android kisiler bir sıkıntı yasadım yardımınız lazım anlatmaya calışcam. Herhangi bir arkadasinizin sosyal meyda sayfasini aciyorsunuz ve o sayfanin paylasim linkini aliyorsunuz daha sonra telefon rehberinizde kisiler de kayitli olan arkadasinizin detayina girip url ekle menusune kopyalamis oldugunuz linki kaydediyorsunuz. Bu linke tikladiginizda iphonede uygulamaya gecip ordan o linki aciyor. Bu olayi androidte yapamiyorum tarayici uzerinden aciyor. Bir diğer deyişle bir kişinin sosyal medya adresini rehberdeki telefon numarasina atamak ve oraya tiklayinca uygulama uzerinden acicak ( chrome gibi tarayicidan degil ) Yazi cok uzun oldu ozur dilerim.

Son düzenleme:

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Şu an kendi telefonumda (Samsung) denedim ve uygulama üzerinden açtı. Büyük ihtimalle bu arayüze göre farklılık gösteriyor olabilir bir çözümü olduğunu da pek sanmıyorum.

Eğer sizin için önemli bir detay ise Google'ın kişiler uygulamasını bir deneyin isterseniz belki onda öyle bir destek mevcuttur.

Armeda2010

Premier Сasual Dating - Actual Girls
Reaksiyon puanı
5
Samsung A3 2016 kullaniyorum. Google kisiler denedim hicbir sekilde uygulama uzerinde baslatamiyorum. Tam olarak nasil yaptiginizi tarif edermisiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung A3 2016 kullaniyorum. Google kisiler denedim hicbir sekilde uygulama uzerinde baslatamiyorum. Tam olarak nasil yaptiginizi tarif edermisiniz.
Web adresi başlığı altındamı kayıt ediyorsunuz. Ben olanakları denedim olmadı. Acaba web adresi olarak kayıt etsek yuklu olan uygulamayı algılayıp uygulamaya gecmesi icin bir ayarmi var cihazda. Mesela tarayicida birsey baktiginda ornegin youtube vidyosuna tikladigimda uygulamaya gecip oyle calisyor.

Son düzenleme: