Android internet Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar ,

S3 Kullanıyorum Facebook Paketim Var Sınırsız Ama Mobil Veriyi Açtığım Anda Takır Takır Tlciklerimi Yiyor Telefon Bunu Engellemenin Bir Yolu Varmıdır ?

Mesela Sadece İnterneti Facebook Görsün Diğer Hiç Bir Uygulama Görmesin Yada Başka Bir Yolu Varmı ?
25Tl Yüklettim Dün Mesaj+Face Paketi Toplam 15 Tl .10Tl Kalmıştı Bi Faceye Girip Çıktım 5 Tl 'ye Düştü Telefondaki Tl Miktarım Çok Gıcık Oldum .Normalde Konuşma + Face + Mesaj Alır Bitirirdim Tl'yi 2-3 Tl Kalırdı Hiç Bakmazdım Bile Şu Ana Kadar Fark Etmemiştim :/
Zaten Tl Yüklüyoruz Direk Vergiden Düşüyorlar :hammer: Bu İnternet İşine Bi Çözüm Bulmam Lazım Yardımcı Olabilirmsiniz ?:blush:

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Paketini degistir bence sadece ona özel bir çözüm yok hepsibir arada paketler var onlardan yapabilirsin o face paketleri mobil veri ayari olmayan telefonlarda ise yariyor daha cok s3 de int actigin an arka planda veri alisverisi olur

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Firewall bulup yükle. İstediğin uygulamanın internet erişimini kesebilirsin ama çoğu root istiyor.

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Bu arada, sınırsız facebook paketi sadece tarayıcıdan girdiğinde geçerli. Facebook uygulamasından girdiğinde ücret yansır. Bu bilgiyi müşteri hizmetlerini arayarak teyit edebilirsin.

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Böyle işlere bulaşma ya internet paketi al ya da hiç alma

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Böyle işlere bulaşma ya internet paketi al ya da hiç alma

Bütçe meselesi. Herkes ayda 25 lira verip 1 GB sınırsız internet alamayabilir. Arkadaş faturasız hat kullanıyor, faturalı hat kullansaydı sakata gelebilirdi, ama faturasız hat öyle riskli değil. Kullanabilir bence facebook paketi.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
25 Tl'yi Boşa Çöpe Atıyorum 1 Gb Sınırsız İnternet Alınca 5Tl'ye Twitter + Face Sınırsız Oda Yetiyor . Benim Yöntemin Konuşma + mesaj +faceydi konuşmayı almayınca bu sefer bütün zincir bozuldu :D Bunları Alınca Tl Ne Kadar Kaldı Bakmıyordum Bile . Bunun Bi Çözümü Yoksa Ya 25 Tl Vercem Yada Aynı Zincirde Devam :))

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Reaksiyon puanı
16,118
turkcell 2gb std 3g sınırsızı 30lira onu al bende aldım bugün .

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Merhaba Arkadaşlar ,

S3 Kullanıyorum Facebook Paketim Var Sınırsız Ama Mobil Veriyi Açtığım Anda Takır Takır Tlciklerimi Yiyor Telefon Bunu Engellemenin Bir Yolu Varmıdır ?

Mesela Sadece İnterneti Facebook Görsün Diğer Hiç Bir Uygulama Görmesin Yada Başka Bir Yolu Varmı ?
25Tl Yüklettim Dün Mesaj+Face Paketi Toplam 15 Tl .10Tl Kalmıştı Bi Faceye Girip Çıktım 5 Tl 'ye Düştü Telefondaki Tl Miktarım Çok Gıcık Oldum .Normalde Konuşma + Face + Mesaj Alır Bitirirdim Tl'yi 2-3 Tl Kalırdı Hiç Bakmazdım Bile Şu Ana Kadar Fark Etmemiştim :/
Zaten Tl Yüklüyoruz Direk Vergiden Düşüyorlar :hammer: Bu İnternet İşine Bi Çözüm Bulmam Lazım Yardımcı Olabilirmsiniz ?:blush:

Ayarlar > Kablosuz ve Ağlar > Diğer > Mobil Ağlar > Veri Etkin ve Veri Dolşaşımı tiklari kaldırın devre dışı bırakın ;)

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bütçe meselesi. Herkes ayda 25 lira verip 1 GB sınırsız internet alamayabilir. Arkadaş faturasız hat kullanıyor, faturalı hat kullansaydı sakata gelebilirdi, ama faturasız hat öyle riskli değil. Kullanabilir bence facebook paketi.
avea da sınırsız 10 TL faturalı mı faturasız mı bilmiyom eğer bütçe diyorsan pttcell var o da sınırsız internet

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Turkcell Ben Yaptım Paketi
Her yöne 250 dk + Turkcell içi 250 dk 19 TL
Her yöne 1500 sms 7 TL
500 mb internet 7 TL