Android 'in CCleaner 'ı!

Bu konuyu okuyanlar

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
lg0piLIbbCUDW9wsMPQ_JDYjWbrnMqrLxMu7Y1GIOYbEasH_AAZmLCwx4LlQ8iJeC-0
FyxkAiI0Hij4xdr1uAn-Pdn4kpjWl5j1REtz7uCc7Cm7LameBFM_pTnWLEmQamBsmeU
5uUfWvtvs-JoSBtQhxsn4VR0dd-gHzMlsI6x5T9x_2alY5sFmrmAxAPpAlYjdmyYdQI
xItPXh7VxykkEoltJDFcDo02XKXzxg7o_d0sqNvj5OLqxwazNN0G8SH6chjWpbMgjs0
Bg0di6vbZg6gzvQP1pWtLuEY5yWJEQaKNSNXKfcaYEJcdnYzyKBuMGez6j8X_j1x9rc
hugNfNgLB4GWVHbjR7JUyqPCalWqvCjA-nn2DFaDSvB2Hg-wKWAuAWqnxWbF5pNz5sWl
u4lHCA-uWdPoYwYPePTMHACCexkuh2orqw9F_p7svPVZbCFF27DwDOuNrmRAIM48C5eJ
wjYY4MuW2f8049alxUz9B7E37WWgqALwmAG36G-gr9Y9Fj1KDFdnoCkFFKHrflvwOb0

Clean Master

Android'de kullandığım 10-15 güne bir güncelleme politikası olan ve sürekli yeni özellikler getirilen sistem temizleme yazılımı. Türkçeye çevirdim. Android sistemde kullanmadığım uninstaller temizlik vs. programı kalmadı. Bu muhteşem! Google Play'den Yorumları okuyarak bir fikir edinebilirsiniz. Andrid'de CCleaneri örnek alıp geliştirilen bir program. Diğer temizlik programlarıyla temizleyin birde bununla temizleyin ve artıkları görün. Çeviride ki hatalar yarın gelecek güncellemeyle tamamen giderilecek. Tavsiye ediyorum.

Kod:
[B]
Açıklama[/B]

[COLOR=#666666][FONT=Roboto]Clean Master android uygulama önbelleğini temizlemek için hepsi içinde bir uygulamadır, kullanılmayan dosyalar, kalıntı dosyalar, arama geçmişi ve uygulama kaldırma. Bu uygulamalar ile kullanıcı çalışan görevleri sonlandırabilir, süperkullanıcı izni vermeden telefonunuzun performansını artırabilir ve pil ömründen tasarruf için daha fazla RAM 'i serbest bırakabilir.Burada Clean Master sizin için ne yapabilir

[Geçmiş Silici]

History Eraser size önbellekleri ve kalıntı dosyaları tek dokunma ile kolayca temizlemek için yardımcı olacaktır. Android cihazlarda, önbellek ve kalıntı dosyalar genellikle yaklaşık yüzlerce MB veya GB birikmiş olacaktır. Şimdi Clean Master size mükemmel bir önbellek ve artık dosya temizleyici getiriyor ve telefonunuzu sadeleştiriyor. 

[Gizlilik]

Gizlilik uygulamaları her Android kullanıcısı için önemlidir. Bir kez akıllı telefon ile oynamak, sessizce SMS/MMS, web tarayıcısı verileri, Google arama geçmişi vb. dahil olmak üzere her türlü kişisel bilgileri bilir. Clean Master geçmişi sil modülü ile mesajlarınızı silebilir ve ayrıca Wechat, Whatsapp, Spotify, Pinterest, Line vb. gibi tarayıcı verilerini, pano verilerini ve diğer birçok uygulama geçmişi verilerini silebilirsiniz.

[Görev Sonlandırıcı]

Arka planda çalışan görevler, sistemde sadece RAM 'i işgal etmeyle kalmayıp, ayrıca pilinizin ömrünüde boşa harcar. Görev Sonlandırıcı, android cihazınızı hızlandırmak için uygulamaları sonlandırıp daha fazla RAM 'i serbest bırakır. Çalışmanızı daha kolay hale getirmek için sağlanan mükemmel bir kısayol (1Dkn Hızlandır). Root gerekli değildir, ancak Görev Sonlandırı 'cıya Root izni verilmişse, o daha iyi performans gösterecektir.

[Uygulama Yöneticisi]

Uygulama yöneticisi kaldırıcı ve yedekleme yardımcısından oluşmaktadır. Clean Master sadece basit bir dokunma ile kolayca uygulama kaldırmak için bir fırsat sunmaktadır. Ayrıca, apk dosyalarını SD karta yedekleyin ve daha sonra uygulama yöneticisi içinde apk kurucu kullanarak yeniden yükleyin.

[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#666666][FONT=Roboto]Facebook: [/FONT][/COLOR][URL="http://www.google.com/url?q=https://www.facebook.com/ksmobilenet&sa=D&usg=AFQjCNFoLiIWbt3X6AksbmUlqd1f8S1x8g"]https://www.facebook.com/ksmobilenet[/URL]

Clean Master: Google Play
Websitesi: KsMobile

Alternatif Link (Box)

Hazırlayan & Program Türkçe Çeviri: @S4B0T4J

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Üstelik tamamen ücretsiz.!.!.!
Reklam Yok
.!.!.!
Pro versiyon yok.!.!.!

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
güzelmiş Bu program Crapcleaner tarafından mı üretildi yoksa başka bi üretici firma mı

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Cclener firmasi kadar kaliteli bir firma KsMobile

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Hadi yuklemeyen kalmasin

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Tek gözüme çarpan özelliği normal bir uygulamayı kaldırırken Ccleaner ın açılıp o uygulamaya ait gereksiz verilerin silinsin mi diye sorması :)

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
evet 1dkn hızlandır özelliğini kullanmanızıda tavsiye ederim.

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Ben ingilizce olanını kullanıyordum bu iyi oldu :)

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Çok faydalı bir paylaşım olmuş,hemen yüklendim,Teşekkürler.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
yakında gerçek ccleaner çıkacak

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
türkçe olması güzel olmuş, eline sağlık.

emrem1230

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hemen indiriyorum. Yorumlarımla döneceğim.

emrem1230

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ccleaner gelene kadar en iyisi bu. Gereksiz ne kadar çok şey varmış cihazımda. Şimdi anladım. Derhal yükleyin ve androidinizi rahatlatın.

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Gayet iyi bir uygulama bugün indirdim kullandım hoşuma gitti açıkcası herkese öneriyorum :)

embayt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tevafuk bugün bi arkadaşım göstermişti bana pek ciddiye almamıştım..
israrlı paylaşımın ve açıklamalarınında etkisiyle yüklemeye karar verdim..
GooglePlay'den de diğer kullanıcı yorumlarını okuyunca kanaat getirdim yüklüyorum şuan =)..
teşekkürler..

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Ben de kullanıyorum gayet başarılı tavsiye ederim.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Program güncellendi. Bazı türkçe kısımlar ben çevirmeden makine tarafından çevirilen kısımlardır. Onlarıda düzelttim. Bir sonraki güncellemeyle gelicek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güzelmiş Bu program Crapcleaner tarafından mı üretildi yoksa başka bi üretici firma mı

crapcleaner yani cclenarın yapanlar üretmedii başkası.
her neyse programın faydası çok çok az. ayrıca uygulamayı yüklerkende istediği izinler fiyasko.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
crapcleaner yani cclenarın yapanlar üretmedii başkası.
her neyse programın faydası çok çok az. ayrıca uygulamayı yüklerkende istediği izinler fiyasko.

:D

eminim faydası çok çok azdır google playde yorum yazan binlerce kişide bunu söylüyordu. Destekli at. Kullanma sende. Mecbur değilsin. Her kimsen.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Programı güncelledim! Tavsiye ederim.

emretanriverdi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu uygulama zaten türkçe değil mi ? ben google play den indirdim türkçe geldi :D

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Çok iyi program. Tavsiye ederim uygulamalarda ilk yüklenmesi gereken ufak bir program.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Evet 1 aydan fazla bir süredir türkçe ve bir kaç aydır da üzerinde çalıştım bunu sadece bir çeviri yapmak gibi algılamayın xml dosyaları içinde kodlarla boğuştum sırf bu güzel güzel programı türkçeye kazandırayım diye bununla birlikte 20 ye yakın programı türkçeye kazandırdım wise Care dahil. Google play deki çeviri zaten bana aittir. Teşekkür ederim. Saygılarımla

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
yakında gerçek ccleaner android için geliyor zaten.