Android ile ilgili yardıma ihtiyacım var.

Bu konuyu okuyanlar

Jolabel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese selam, bugün babam kendi telefonunu(Samsung Galaxy Grand Prime) bana verdi, fabrika ayarlarına döndürüp kullanmaya başladım ama çok kasıyor ve donuyor.Root atarsam düzelir mi? Root sonrası hangi yazılımı önerirsiniz? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tek isteğim kasmadan rahatça oyun oynayabilmek.Zaten oynadığım 3-4 tane oyun var.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu başlık yanlışlıkla paylaşıldı silemiyorum, modlar halleder umarım.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Öncelikle herkese selam, bugün babam kendi telefonunu(Samsung Galaxy Grand Prime) bana verdi, fabrika ayarlarına döndürüp kullanmaya başladım ama çok kasıyor ve donuyor.Root atarsam düzelir mi? Root sonrası hangi yazılımı önerirsiniz? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tek isteğim kasmadan rahatça oyun oynayabilmek.Zaten oynadığım 3-4 tane oyun var.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu başlık yanlışlıkla paylaşıldı silemiyorum, modlar halleder umarım.

Android sürümü nedir ?

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
oyunlarda kasma yaşıyorsanız donanım yetersizdir, yazılımın çok etki edeceğini sanmıyorum ama bi ihtimal..

Marvolo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oynadığınız oyunlara göre değişir. Eğer büyük oyunlar oynuyorsanız istediğiniz kadar root atın, yine de kasar. Orta segmentteki android telefonlara bakmanızı öneririm.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544

Yüksek donanım ve grafikler üzerine kurulu oyunları oynuyorsan yaşadığın sorun normal.
Ne kadar Root atarsan at bi süre sonra yine şikayet etmeye başlarsın.
O yüzden telefona uygun oyunları oynayıp yetinmeni tavsiye ederim.