Android için Go Launcher Ex

Bu konuyu okuyanlar

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
46
Android için Go Launcher Ex

Kullandığınız Android cihazın açılış efektlerinden, simgelerinden, menü dizilimlerinden kısaca tüm menülerinden sıkıldınız mı? O zaman Go Launcher Ex incelememizi okuyun.

sofu44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Harika bir program şu anda sony ericson xperia neo v ile kullanıyorum ne kasma var nede şarjda aşırı kullanım.Ayrıca menü geçişlerini harika yapıp menüye klasör oluşturabilmesi en önemli özelliği bence.

serdargvn55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet çok kullanışlı akıcı bende kullanıyorum ve memnunum değişiklik arayanlara birebir

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ben win 7 olan temayı kullandım güzel ama çok yer yiyordu yaw , 50-70 mb yoktu ortada

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Bence en iyisi apex lanucher
Çok az ram yiyor . Şu ana kadar donma ve benzeri bir sorun hiç yaşamadım.

Telefon: İdeos x5 - Rom: aurora ics 4.0.4

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
benim x10 Cyanogen Mod romla 3 gün şarjı gidiyordu Go launcher Ex i kurdum dün ve gece 12 gibi şarjdan çıkardım teli şuan şarj %49 ve daha pek birşey yapmadım sadece 1 saatlik bir konuşma var :)
çok mu şarj yiyor bu launcher? eskidende kullanıyordum ama pek dikkat etmemiştim bu konuya.

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bence en iyisi apex lanucher
Çok az ram yiyor . Şu ana kadar donma ve benzeri bir sorun hiç yaşamadım.

Telefon: İdeos x5 - Rom: aurora ics 4.0.4

pro sumu beleşimi

benim x10 Cyanogen Mod romla 3 gün şarjı gidiyordu Go launcher Ex i kurdum dün ve gece 12 gibi şarjdan çıkardım teli şuan şarj %49 ve daha pek birşey yapmadım sadece 1 saatlik bir konuşma var :)
çok mu şarj yiyor bu launcher? eskidende kullanıyordum ama pek dikkat etmemiştim bu konuya.

Cynogen deniycem bende optimus black var bende de , yaw ben gayet memnunum stabilitesinden ama sarj 1 gün gitmiyor

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Önde gelen launcherlerden birisi, şarj ve ram tüketimi konusunda biraz cömert :)

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
buraya yaz sonucu merakla bekliyoruz :D [MENTION=137719]madmex[/MENTION]

muratynr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Launcher telefonu garanti dışı bırakırmı.? bu konuda net bilgisi olan bilgilendirirmi.?

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5

yaw sen cyanogen 'in hani versiyonunu kullanıyorsun ?

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
şuan CM 7.2 RC2 kullanıyorum ama RC3 çıkmış onu deneyeceğim birde :)

Hmm peki bakıcam bende akşam biraz araştırıyorum zeus 3.2 romada güzel demişler bide ,

kernel nova v11 ve cyanogenmod 7.1 RC 2 sürümünü internette gördüm güzel hoşuma gitti , am kernel novayı anlamadım o ne oluyor yaw :)

KingStriker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla bende kimseyi yanlis yonlendirmek istemem ama Go Launcher'i kurduktan sonra telefonumun sarji (wi-fi ve gprs acik olmadigi halde) 1 gun gitmiyordu bile. Simdi programi kaldirdim eski haline dondu telefon. Baska bir uygulama kaldirmadim o yuzden sorunun Go Launcher'dan kaynaklandigini dusunuyorum. Yukarida birkac arkadas daha ayni sorundan muzdarip gorunuyor.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Hmm peki bakıcam bende akşam biraz araştırıyorum zeus 3.2 romada güzel demişler bide ,

kernel nova v11 ve cyanogenmod 7.1 RC 2 sürümünü internette gördüm güzel hoşuma gitti , am kernel novayı anlamadım o ne oluyor yaw :)

bildiğin kernel hocam :) telefonu hızlandırmak için modifiye ediyorlar :) ama iyi oynamışlar üzerinde yükleyenler baya memnun :)
Ayrıca bu kernelden önce real racing ve modern combat 3'te kasılmalar vardı. Bu kernel ile oyunlarda bir miktar performans artışı yaşadım real racing 2'de kasılma kalmadı modern combatta ise yer yer kasılmalar azaldı. Farkı bu şekilde anlatabilirim size.

muratynr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tekrar yazmak zorundayım...
Launcher telefonu garanti dışı bırakırmı.? bu konuda net bilgisi olan bilgilendirirmi.?

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
arkadaşlar nasıl türkçe yapıyoruz?ya da öyle bi seçenek yok mu?