Android için Crysis Geliyor

Bu konuyu okuyanlar

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Crysis-2.jpg

Ruslar sanırsam seslerden anlaşıldığı üzere, oynanan tel galaxy ace, eğer bu tel açıyorsa benim gio hayli hayli açar, beklemedeyiz bakalım.

Galaxy ace oyun içi video, hatırlatma bu oyun alpha aşamasında olduğunuda belirteyim
[video=youtube_share;nTfpoiDDmhw]http://youtu.be/nTfpoiDDmhw[/video]

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Olaya gel bu oyunu pc de zor oynuyorduk yahu :D

Y!LM@Z

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
PC oyunlarının mobile uyarlanması gerçekten güzel haber tabi bunda Unity'nin katkısı büyük. Unity 3D oyun motoruyla artık birçok pc oyunu İOS,Android ve Web tabanlı olarak geliştirilebiliyor. Örneğin şuanda piyasada Unity 3D ile geliştirilen Counter Strike'ın İOS,Andorid ve Web versiyonu mevcut.
Bu arada Double Reality Studio ekibinin çalıştığı tek oyun cysis değil sitelerinde gösterdiğine göre Left4Dead ve başka oyunlar üzerinde de çalışıyorlarmış.

http://dr-studio.tw1.ru/

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
İnşallah left 4 dead tam sürüm çıkarda oynarız :D

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Of isveçlii..
Umarım bu oyun kısa zamanda piyasaya çıkar, benim bilgisayarı zortlatan oyun telefonumda oynanır Allah'ın izniyle:D

maxyy34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Grafiklerinin harika olacağından hiç şüphem yok

yunasyus

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bunlar bir takım uydurma laflar gibi geldi bana ama bakalım belli olmaz hayırlısı diyorum :)

Y!LM@Z

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Bunlar bir takım uydurma laflar gibi geldi bana ama bakalım belli olmaz hayırlısı diyorum :)

Uydurma diye bir olay söz konusu değil ancak bu oyunu geliştirenler pek başarılı olmadığı için proje geri kaldırılmış.

Bu tür oyunlar çoğunlukla Unity ile geliştiriliyor ve işini iyi yapanlar gerçekten güzel oyunlar ortaya çıkarıyor. Örnek verecek olursak şuanda piyasadaki Critical Strike oyunu (aslında bu oyun bildiğiniz Counter Strike'dan başkası değil :)) ve Madfinger games'in yaptığı Dead Trigger, Unity oyun motoruyla geliştirilmiş ve görseller nerdeyse bilgisayar oyunu aratmayacak şekildedir.

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
O değil de beyler adamın clock widgetının içindeki Atatürk mü yoksa bana mı öyle geliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben indirdim mob org tan bi tane düşman yok öylece dolaşıp duruyorsunuz