Android, Gmail Uygulamasını Güncelledi

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0
"Ama yeni versiyondaki en önemli değişiklik eski versiyonda olan hataların giderilmesi. Çünkü bu hatalar kullanıcılara zor anlar yaşatıyordu."

Allah askina su zor anlar yasatan hata neydi merak ediyorum.
SDN de yazilan yazilarin kalitesi cok dustu gercekten.

Yeni surumun en onemli ozelligi, eskiden menuden "select text" yapip yazi seciyorduk, simdi uzun basili tutarak seciyoruz.

Yavuz Şahin-1

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Verdiğim link ve Google'ın forumunda yer alan kullanıcıların paylaştıkları hatalar gözünüzden kaçmış demek ki, Sizin hata ile karşılaşıyor olmamanız başkalarının da hata ile karşılaşmayacağı anlamına gelmez. Dünya sizin elinizdeki telefonun etrafında dönmüyor. Aşağıdaki örneğin daha fazlasını Google forumlarında bulabilirsiniz.

http://www.google.com/support/forum/p/Google Apps?hl=en

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Verdiğim link ve ...
Yazıda verilen linkte bir şey yok, Android Market linki. Mesajda verdiğiniz linkte Google Apps ile ilgili, Androiddeki Google uygulamaları için değil.

Her yazılımda hata olur fakat yazıda öyle bir bahsetmişsiniz ki, sanki bu hatalardan dolayı Gmail uygulaması neredeyse kullanılamayacak durumda.

"Eski versiyonunda sorunlar çıkartan Gmail uygulamasını sorunsuz kullanmak sizin elinizde" falan diye özet cümlesi geçilmiş bilmemne. Yeni sürümün çıktığını SDN'den önce pek çok yerde okudum, kullanıyorumda zaten. Ama böyle bir özet cümlesi görünce noluyoruz diyip yazıyı okuma gereksinimi duydum.