Android de Screen Record (Ekran Kaydı) almanın yolları

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, andorid 4.4 kitkat a screen record özelliği gelmiş. Bu güzel bir gelişme ancak benim telefonum Galaxy S3 ve gelmesine en az 2-3 ay var. Bunun için ne yapabilirim? Uygulaması şusu busu var mı? Varsa illa root mu gerekli yoksa rootsuzda olur mu?

Teşekkür ediyorum şimdiden cevap veren herkese.

oratoris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy s3 e resmi olarak kitkat çıkmayacak diye duymuştum. Yanlış mı hatırlıyorum yoksa

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Merhaba, andorid 4.4 kitkat a screen record özelliği gelmiş. Bu güzel bir gelişme ancak benim telefonum Galaxy S3 ve gelmesine en az 2-3 ay var. Bunun için ne yapabilirim? Uygulaması şusu busu var mı? Varsa illa root mu gerekli yoksa rootsuzda olur mu?

Teşekkür ediyorum şimdiden cevap veren herkese.

Telefonu rootla ve screencast video recorder uygulamasini kur. Samsung Galaxy s3'de sorunsuz calisan en iyi screen recorder uygulamasi screencast video recorder.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bence s3 4.4 de alamayacak hatta 4.3 u alsın o artık miladini doldurmuştur. Aslında cihazda önemli olan guncelleme değilde guncellemenin stabilligi. Samsung stabillik konusunda androiddeki en berbat marka. Bi 4.2 yayınlacak baktı olmayacak es geçti bi 4.3 dedi sonra geri cekti. Bence önemli olan stabillik samsung ne kadar Guncelleme verirse versin stabil değil

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
S3 'ün Android 5.0 alacağı resmi olarak duyuruldu.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
4.4 ten sonrası çıkmaz, 4.4 alacağınıza sevinin. Telefonunuz rootlu ise "Screencast" öneririm, vazgeçilmezim.

bak görürsünüz s3 5,0 ıda alcak demedi demeyin belki 4.4 ü 4.2.2 de yaptıgı gibi es geçip 5,0 ı vercekler....

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefonu rootla ve screencast video recorder uygulamasini kur. Samsung Galaxy s3'de sorunsuz calisan en iyi screen recorder uygulamasi screencast video recorder.

Teşekkürler, bu haftasonu rootlamayı düşünüyorum ancak IMEI falan uçar diye korkularım var. Bana root yapmam için güncel root dosyası sunan bi site önerir misiniz, varsa bildiginiz.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
galaxy s3 custom rom olarak 4.4 , 5 , 6 .... kadar alır..
ben bile şuan galaxy wonder da 4.3.1 sürümünü kullanıyorum. hemde hiç sıkıntı olmadan .. 356 mb ramim var. 1,4 mhz tek işlemci olmasına rağmen... bu orjinal romun tek sıkıntısı samsungun yeteri kadar sattıkları ürünlere destek vermemesi..

v2beta

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adb shell screenrecord /sdcard/videoismi.mp4 bu yollada alabiliyorsunuz, sdk yüklü olması lazım.