Android cep telefonundaki bilgileri pc ye yedeklemek????

wolverine0100

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrb snd forum sakinleri samsung glaxy wonder kullanıyorum telefonum çok ağırlaştı format atıcam içrerisindeki bilgileri pcye yedeklemek istiyorum usb kablosunu pcye takıyorum fakat telefonun içine giremiyorum nasıl yedekleme yapabilirim şimdiden teşekkürler....

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ayarlarda kablosuz bağlantıda usb bağlantı ayarlarıni yığın bellek yap ama rehber ve mesajları yedeklemek istiyorsan kies i kullanabilirsin

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Ayarlar>Uygulamalar>Gelişim'e girerek USB hata ayıklama seçeneğine tik koyarak bilgisayara bağlamayı dene. Bu arada yedekleme için neden telefonun içine girmeye çalışıyorsun kies telefonu görmüyormu?

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
MyPhoneExplorer kullanıyorum ben, rehberi, mesajları, notları takvimi bile yedekliyorum kolayca tavsiye ederim.

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
MyPhoneExplorer kullanıyorum ben, rehberi, mesajları, notları takvimi bile yedekliyorum kolayca tavsiye ederim.

Sony Ericsson dışındaki telefonlarda çalışıyor mu ki? Ben de kullanıyorum ama sadece SE telefonlara özel olduğunu sanıyorum.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Sony Ericsson dışındaki telefonlarda çalışıyor mu ki? Ben de kullanıyorum ama sadece SE telefonlara özel olduğunu sanıyorum.

Android versiyonu bu, marka ayrımı yapmaz ;)
Eskiden Symbian da da vardı Android de de var.

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Android versiyonu bu, marka ayrımı yapmaz ;)
Eskiden Symbian da da vardı Android de de var.

Hmm bilmiyordum. O zaman ben de tavsiye ederim Rom.'un bahsettiği programı. Rehber, mesaj, takvim, randevu, notlar falan hepsini yedekleyip tekrar kurabiliyorsun. Wi-fi, bluetooth, usb arabirimlerinden istediğinle bağlantı yapabiliyorsun. Sadece yedekleme için değil genel anlamda telefonunu bilgisayarla bütünleştirebileceğin en iyi programdır kendisi...

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Aynen bilgisayardan mesaj gönderebilme olayına hastayım ben, birçok program kullandım ama bunun basitliği ve işlevselliği gerçekten hepsine bin basar.