Android 10 güncellemesi

Bu konuyu okuyanlar

Burak Taşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
P20 lite için Android 10 güncelleme haberi var mı?

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Huawei tarafından kullanıcılara önceden:
Merhaba, markamıza olan ilgin için teşekkürler. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama bulunmamaktadır. Bizler de sizler gibi sabırsızlıkla beklemekteyiz güncelleme geldiği anda sizinle paylaşacağımızdan şüpheniz olmasın. Gelişmelerden haberdar olabilmek adına bizi takipte kalmanı tavsiye ederiz.” açıklamasında bulunulmuş, suan bir Android 10 güncellemesi yolda diyemeyiz.

UmutPasha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
ShiftDelete bir haber paylaşmıştı aslında, Android 10 alacak telefonlar ile ilgili. Listede P20 lite için güncellememin Q1 2020'de geleceği yazıyordu (Yani 2020 yılının ilk çeyreği). Bu haberi doğrulayan, Türkçe veya yabancı başka herhangi bir haber bulamadım, ama eüer doğruysa, bir ihtimal Koronavirüs yüzünden güncellemelerde aksaklık olmuş olabilir.
Zamanında 400$ civarı bir fiyatla piyasaya çıkmış ve çok fazla kullanıcıya sahip bir telefona Huawei firmasının hemen yazılım desteğini keseceğini düşünmüyorum.

YKartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Şuan p20 lite için güncelleme mevcut değilmiş. Sordum. İlerleyen dönemlerde gelirse duyurusunu paylaşacaklarmış.