Anders Behring saldırıyı Modern Warfare 2 ile planlamış

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Oslo'ya yapılan saldırının hazırlıklarında MW 2 kullanılmış

Dün Norveç'in Oslo kentinde gerçekleştirilen silahlı saldırıda 85 kişiden fazla insan hayatını kaybetti. Aynı zamanda bir devlet binasında patlatılan bomba da yediden fazla kişinin canına mal oldu. Bu saldırıların arkasındaki isim, Anders Behrink Breivik, İslam'a karşı savaş adı altında başlattığı bu operasyonun çalışmalarını Modern Warfare 2 kullanarak yaptığını söyledi.

6.jpg

Terörist Anders Behring Breivik

"Modern Warfare 2'yi satın aldım ve muhtemelen piyasadaki en iyi askeri simülasyon olduğunu düşünüyorum. Askeri operasyonları düzenlemeden önce en iyi çalışma alanlarından biri olduğuna da eminim. Bu sayede hazırlıklarımı yaptım ve saldırıyı gerçekleştirdim." diyerek sözlerini noktalamış.

Aynı zamanda World of Warcraft, Fallout 3, Dragon Age: Origins gibi oyunları da çok severek oynadığı söylenenler arasında.

Kaynak

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
İdamı kaldırın kaldırın siz,böyle embesillerde bunları yapar işte.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
adam 9 yıl çalışıp 1500 sayfalık döküman hazırlamış bomba için 6 ton gübre satın almış. bunu modern warfare 2'deki no russian bölümünde planlaması çok küçük bir ayrıntı

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
adam 9 yıl çalışıp 1500 sayfalık döküman hazırlamış bomba için 6 ton gübre satın almış. bunu modern warfare 2'deki no russian bölümünde planlaması çok küçük bir ayrıntı

+1.............

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
haha mw 2 çıktığından beri aynı haberi yapar dururlar geçwn senede söylemişti biri bunu.

Eğer mw 2 yi simulasyon olarak düşünüp 84 kişi öldürdüyse arma oynayıp binlerce kişi öldürürdü(haberin mantığı kadar buda basit mantık)

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
senin mantığın yanlış.
olaya elit entel gözüyle bakıyorsun.
belli ki mk'nın fan yorumlarından etkilenmişsin.
terör saldırısından bahsediliyor millet hala egosunu tatmin etme derdinde.
bu oyun daha iyi, şu oyun daha iyi onu oynasaymış falan.
saçmalıkta sınır tanımamışlar.
bu saldırı birleşik devletlerde yapılsaydı o zaman görürdük, adam oyun dünyasının kaderiyle oynardı.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
banane elin gevurundan işin dalgasındayım ben

Bosna o kadar müslüman ölürken kılını kıpırdatmayıp bu yılda libyaya giren kafirin ölümüne üzülmem derdim değil banane yanlış mıyım?

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 23:02 ----------

abd de olsa çok daha iyi olurdu müslümanlara artık terörist gözüyle bakmazlardı..

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
elin gavuru dediğin insanlar bir gün önce filistine destek için pankart açmışlardı adada.
ayrıca herşeyden önce insan.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
kardeşim boşver insanların bazı şeyleri anlaması için acı çekmesi lazım .. Arkadaşça söylüyorum yanlış anlama...

Fati[H]eaT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende FM 2011 ile çok güzel bi sezon geçirdim en iyi simülasyon oldugunu düşünüyorum yakında teknik direktör olacağım :D

Şaka bir yana yüksek ihtimal yalan haber , çünkü saçma. Gerçekten bu adamın oyun oynayarak plan yaptığını düşünenmi var yani? GTA'dan esinlenmiş deseeler daha mantıklı olurmuş hatta :D

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
MW3 ten son dakika haberi

Yapılan bu saldırı neticesinde yakın zamanda çıkaracağımız MW3 adlı oyunu üzülerek erteleme kararı almış bulunmaktayız.Oyuncuların bu oyunu sabırsızlıkla beklediğini biliyoruz fakat ne yazık ki bir süre daha beklemeleri gerekecek.Ortalık durulana kadar oyun belirsiz bir süre ertelenmiştir.Beklemede kalın yeni haberlerimiz için...

COD:MW Crew

Not:Sadece şaka haha

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
yaw geçen senede rusyada da vallahi emin olmadan söylemeyim milleti bir bombalı saldırı olmuştu o zamanda mw2 adı aynı şekilde geçti.o zaman oyun dünyası etkilenmediyse yine etkilenmez tabi ölü sayısı eşit değil o ayrı.