Yardım Anakart değişimi sonrası windows key'in gitmesi

Bu konuyu okuyanlar

Berk Hatipoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhabalar, ben bilgisayarımı servise göndermeden önce laptopumu flash disk ile format atmıştım. Serviste ana kart değiştirilmiş ve tekrardan windows yüklenmiş ama bununla birlikte ek programlarda yüklemişler. Durum böyle olunca bende tekrardan temiz bir kurulum yapmak için flash disk ile kurulum yapmak istediğimde bana ürün anahtarını giriniz tarzında bir başlık çıktı. Daha öncesinden başına gelen birisi varsa yardımcı olabilir mi ?

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Merhabalar, ben bilgisayarımı servise göndermeden önce laptopumu flash disk ile format atmıştım. Serviste ana kart değiştirilmiş ve tekrardan windows yüklenmiş ama bununla birlikte ek programlarda yüklemişler. Durum böyle olunca bende tekrardan temiz bir kurulum yapmak için flash disk ile kurulum yapmak istediğimde bana ürün anahtarını giriniz tarzında bir başlık çıktı. Daha öncesinden başına gelen birisi varsa yardımcı olabilir mi ?
Anakart değiştiği için normal zaten. Ek olarak önceki ürün anahtarınızı kendiniz mi aldınız yoksa laptop ile birlikte mi gelmişti?

Berk Hatipoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Peki ne yapabilirim ? Sonuçta bilgisayarı aldığımda windows vardı ve bu benim hakkım.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Önceki keyi not ettiyseniz ya da biliyorsanız tekrardan girmeyi deneyin, bazen tekrardan yazabiliyor yeni anakarta. Ama bilmiyorsanız yapacak bir şey yok.

Berk Hatipoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Şu anda bilgisayarımda bulunan windows ürün anahtarını bulup format atarken kullansam sıkıntı olmaz gibi ama ürün anahtarını bulamadım çözümü varsa link atabilecek var mı ?