Among Us'ı Neden Seviyor/Sevmiyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

?Eggman?

Asistan
Reaksiyon puanı
164
Merhaba! Amogus- yani Among Us'ı neden sevdiğinizi veya neden sevmediğinizi yazar mısınız?

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
1-Hileleri engelleme de yetersiz kaldı.
2-Oyun içi iletişim ve gelişime ait çok az şey var.
3-Oyunda katil olamayınca çıkan kişilere caydırıcı ceza vermekten kaçındılar.
4-Oyun aniden popülerleştiği için aynı hızlı büyüyen bir insan da nasıl kas yırtılması oluyorsa bunda da aynı şekil oyunun neredeyse tarihinin zirvesinde iken optimizasyon sıkıntıları vardı.
5-Oyunun ne kadar reklamı iyi yapılsa da ve düşük sistem gerektirse de Bunu iyi kullanamadılar.Oyuncuların taleplerini beklettiler.Bu yüzden büyük kitleler halinde oyundan oyuncu gidişi oldu.
Oyun mantıklı bir oyun.Hikayesi güzel.Lakin oyun yapımcılarının beceriksizliği yüzünden oyunu büyümeden çöktü.(Bu benim düşüncem.)
Yine de oyun arkadaşları olanlar için bir velinimet tabi bizde sadece izlemekle yetindik :)

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Geçen Steam'dan satın aldım girdim fakat hep aynı şeyleri yapmaktan o kadar sıkılmışım ki 2 dakika bile oynamadan geri iade ettim.

boum1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
arkadaş olmadan oynanmıyor bence

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Steam den satın aldığın among us ile ücretsiz olanın ne farkı var
Bir kere orjinal desteği yok. Bilgisayarına bir şey olsa hesap soracağın kimse de yok. Adamlar hayrına yapmıyor, arkada ne döndüğü belli değil. Kısaca:
"Ürün bedavaysa ürün sizsinizdir." ;)

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Arkadaşlarım ile oynadığım zaman gayet zevk almıştım. Güzel bir oyun olduğunu düşünüyorum fakat bizzat kendim de arkadaşlarımı trollemek için hile açtığım zaman anti-cheat duvarlarının güçsüz olduğunu fark ettim.

Son mesajlar