Amerika’dan alınan iphone x batarya değişimi ?

Utku92

Profesör
İmkanı yok orjinal batarya bulamazsınız. Ancak ikinci el içinden çıkmış bozulmuş telefonda olabilir. Ayrıca faturası varsa hepsi bakmak zorundalar çünkü apple uluslararası marka en kötü şikayet edersiniz. Alternatif batarya olarak deji var ama ilerde deforme olur mu bilmiyorum.

Burakolug

Öğrenci
Sanırım 1 yıl garantili modellerde onarım yapılıyor yani Amerika cihazlarında olmuyor fatura talep ediliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orijinal batarya satışı yoktur

Burakolug

Öğrenci
Evet hocam arada seriden kötü sonuçlar alan oluyor ama o kadar da olur . Firma da hemen değişim yapıyor aynı zamanda bence de kaliteli firma

Burakolug

Öğrenci
Ben deji aldım.2. günüm ilerleyen zamanlarda batarya performansını yazacağım . Şimdilik % 4 de kapanıyor ve iyi gidiyor diyemem ama 3 4 defa tam dolup boşalsın yine yazarım

Burakolug

Öğrenci
Herkese selamlar bataryam arızalı çıktı gönderdim yeni bataryayı şimdi taktım umarım bu iyi çıkar . Bu arada telefonum ilk kez açıldı hiç bir şekilde tamir ihtiyacım olmadı.

Burakolug

Öğrenci
Hocam yeni batarya da sorunlu eski bataryamdan elbetteki iyi ama 4. Günüm %4 de kapanıyor ve pil sağlığı 82 olan bataryamla şu anlık aynı düzelir mi bilemem . İPhone X için bence bu bataryalar pek sağlıklı değil ben pişman oldum şimdiden keşke teknoway-fppro gibi firmalara gönderseydim tanıdık telefoncu Bile batarya değişimi için en az 50 TL istiyor .

Burakolug

Öğrenci
Hocam olur mu öyle şey . Yıllardır böyle kullanılan telefon 3 yıl dayandı da şimdi mi bu sorun oldu . Pil sağlığını korumak için öyle yaparsak anlarız ama pil sağlığı 82 olan bataryam dan daha az dayanması %40 ta takmadığım için olamaz . Deji markasını bende beğeniyorum ama iPhone X için başarısız buldum şu anlık .