AMD Tekrar Lider: Radeon 7970 GHz Edition

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Performansi yüksek olan kartlari seviyorum ama yarismak mumkun degil bunlarla..
Sayin editör tesekkürler yalniz size bir sorum olcak cevaplarsaniz sevinirim sahsim adina..Sizce AMD mi Nvidia mi
Bunu sormamin nedeni su Nvidia kullanicisiyim suan Nvidia Zotac GTX 480 AMP kullaniyorum ve yakinda degisecegimden dolayi bu soruyu yönelttim size

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bari su yorumumu silinde havada kalmasin...Bosuna soru sorduk yorum yaptik cevap bile yok...

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Performansi yüksek olan kartlari seviyorum ama yarismak mumkun degil bunlarla..
Sayin editör tesekkürler yalniz size bir sorum olcak cevaplarsaniz sevinirim sahsim adina..Sizce AMD mi Nvidia mi
Bunu sormamin nedeni su Nvidia kullanicisiyim suan Nvidia Zotac GTX 480 AMP kullaniyorum ve yakinda degisecegimden dolayi bu soruyu yönelttim size

Merhaba

Yorumları ben onaylamıyorum. Yazdığım her içeriğe de açıkcası bakmıyorum. Bakma fırsatımız olmuyor.

GTX 280, 480 ve 580 döneminde Nvidia, AMD'ye göre verimsiz, ısınan ve güç tüketen kartlar çıkarıyordu. Şimdi Nvidia verim konusunda AMD'den daha başarılı son seride. Ekran kartı alacak olsam GTX 670'i düşünürdüm.

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Merhaba

Yorumları ben onaylamıyorum. Yazdığım her içeriğe de açıkcası bakmıyorum. Bakma fırsatımız olmuyor.

GTX 280, 480 ve 580 döneminde Nvidia, AMD'ye göre verimsiz, ısınan ve güç tüketen kartlar çıkarıyordu. Şimdi Nvidia verim konusunda AMD'den daha başarılı son seride. Ekran kartı alacak olsam GTX 670'i düşünürdüm.

Tesekkür ediyorum ilginize tabiki ben biraz acele ettim yorum yazmaniz konusunda kusura bakmayin...Firsatinizin olmamasi dogal dusunemedim...
Zaten eski kartimida buraya sorarak almistim. GTX 670 mi Alsam yoksa GTX 690 mi diye sorsam tabiki GTX 690 daha güclü ama fiyat acisindan malum cok yuksek avrupada yasiyan bir gurbetci olarak burdaki fiyati 1000 euro yla 1100 euro arasi degisiyor cevabinizi bekliyecem bu sefer acele etmeyecegim :)