Bu konuyu okuyanlar

Krmlh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Default Radeon Wattman settings have been restored due to an unexpected system failure.
Hatası alıyorum arkadaşlar.
Birkaç gün önce oyunda (valorant) en düşük ayarlarda 160-200 arası fps alırken acaba ayarları yüksek yapsam kaç olur ki düşüncesiyle bastım hepsini yükseğe, basmaz olaydım . 10-15 an sonra ekran kendiliğinden kapandı fakat kasaya güç gelmeye devam ediyor. tuşundan basıp kapattım yeniden açılınca bu hatayı vermeye başladı maalesef. Şöyle bir durum da var, bilgisayar açılıyor web de gezinme olsun gerek masaüstünde işlem yapmak olsun herhangi bir sorun çıkarmıyor. ama ne zaman oyuna girmek istesem daha yükleme ekranındayken siyah ekrana geçiyor.
AMD'nin kendi yazılımdan kontrol ettiğim zaman oyunu açar açmaz ekran kartı fanlarını kapatıyor. ben manuel olarak açsam dahi fayda etmiyor. Fiziksel olarak ısınmasa bile yazılımda bir anda araba ibresi gibi 80-90 ı görüyor sıcaklığı ve kapanıyor.
işin özü yardımınıza ihtiyacım var, ilgilenenlere şimdiden teşekkür ediyorum.

Ekran kartı : RX580 4gb oc 256 bit.

ispeeerlee

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Bendede rx570 8gb var aynı sorunu alıyorum arada mavi ekranda veriyor.Ekran kartımın 4. ayı 2 haftadır bu sorun oluyor .

Son mesajlar