AMD Ekran Kartı Güncelleme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GoktugT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar olayım şu
Ben steam üzerinden BattleRush ı indirdim açtığımda bana AMD olan ekran kartımın sürümünün! düşük olduğunu ve yükseltmem gerektiğini söyledi tamama tıkladım oyun açıldı fakat ekran bi gidip geldiği için alt f4 yaparak kapattım
Öncelikle AMD Control Center ın yüklü olmadığını görüp sorunsuz bir şekilde kurdum . Sırada ki ise driver dı:
AMD nin driver sitesine girip fotoğrafta görmüş olduğunuz (-1.foto-) Crimson Edition 16.2.1 Beta sürümünü yükledim kurdum
Kurulum aşaması bitti fakat ekran çözünürülüğü artmıştı bundan dolayı yeniden başlattım ve ekran çözünürlüğünü ayarladım.
İyi hoş tabi ki buraya kadar asıl olay şimdi geliyor...
Sağ tık yapıp AMD Control Center ı açıyım dedim Kontrol amaçlı fakat açmaya çalıştığımda ise fotoda ki uyarı verildi (-2.foto-) . Tabi şaştım oyuna tekrar gireyim dediğimde ise hatırlamadğım sorunla karşılaştım o anlar da ise diğer fotolarda ki(6.ss den sonrakiler!) uyarılar verildi ...
Dxdiag a bakmak istediğim de ise şu sorunla karşılaştım (-3.foto-). ki beni bu vurdu!
Ben de af eylemek yoktur direk AMD driver ımı sildim denetim masasından
Yenide başlatmamı istedi yaptım ve direk dxdiag a girdim girdiğim de ise (-4.foto-) da ki ekran geldi ... Ekran kartım İntel olmuştu
Şuan tekrar kursam mı diye düşünüyorum.
Oyunu açmaya çalıştığımda ise (-5.foto-) da ki mesaj ile karşılaşıyorum
Ekran kartı sürücüm 6. foto da
(son fotoda ki ise sağ tık yapıp amd control center ı açmaya çalıştıktan sonra gelen 2. fotoda ki sorundan sonra 2 kez geliyorduEkli dosyayı görüntüle 72289Ekli dosyayı görüntüle 72290Ekli dosyayı görüntüle 72292Ekli dosyayı görüntüle 72293Ekli dosyayı görüntüle 72294Ekli dosyayı görüntüle 72295Ekli dosyayı görüntüle 72297Ekli dosyayı görüntüle 72299
Arkadaşlar şu an cihazımın performansı feci bir şekilde düştü ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 72289Ekli dosyayı görüntüle 72290Ekli dosyayı görüntüle 72292Ekli dosyayı görüntüle 72293Ekli dosyayı görüntüle 72294Ekli dosyayı görüntüle 72295Ekli dosyayı görüntüle 72297

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...