Amd baĞlanti acil yardim.. :(

Bu konuyu okuyanlar

TJStyLe36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar acıl olarak sızlerden yardım beklıyorum
elime amd kasa geçti ve bunların baglantılarını yapmam gerekıyor renk sırası ne dır acaba?
usb ve ötekı taraftakı resmde gösterdıgım kısımları nasıl bağlarm yardımlarınızı beklıyorum...
http://img52.imageshack.us/img52/5548/26ul4.jpg

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
elindeki amd kasa degil anakart..amd yada intel olmasinin bi önemi yok üstünde marka ve model numarasindan yola cikarak internet sitesinden kullanım klavuzunu indir orda yazar..yada o pinlerin yanında yaziyosa ki bazen yazar hdd, power sw ,reset sw falan diye onlara göre takabilirsin... yada benim cogu zaman yaptigim gibi deneme yanılma yoluyla bulabilirsin takarsin power tusundan gelen kabloyu denersin siradan hangisi olursa orda kalir sonra reseti sonra ışıklari denersin bilmem anlatabildimi

TJStyLe36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostm 20 tane pın war 8 tane uc war nasıl denıcemde tutturcam :S artı hıc bı yernde bısey yazmıyor uclarn uzernde power yazıoda anakartta yok yazan hıc bırşey.... :S

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
power dügmesinden gelen kablonun üstünde yazar yazmiyosada takip et hangi kabloysa onu bul ikiser ikiser tak pinlere, dügmeye bas makina calismassa diger ikisi öle öle git cok kolay aslinda 5 dakkani alir