Amazon'dan alınan ürünün garantisi hakkında

Bu konuyu okuyanlar

BjornRagnarsson

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Son düzenleyen moderatör:

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Hocam napcan garantiyi yav. Alt tarafı usb bellek. 5 yılda bozulacağını sanmıyorum. Bozulsa ve garantisini kullansanız bile tatmin edeceğini hiç sanmıyorum. Garantisi var diye güvenip almamak lazım.

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
fatura ürünün garantisinin başlangıç kağıdıdır. amazondan almış olman garantiyi etkilemez. firma 5 yıl diyorsa 5 yıl garantin vardır.

üründe sorun olduğunda amazona değil yetkili servise yollarsınız faturasıyla beraber.

amazon da hepsiburada, n11, trendyol gibi aracı kurumdur.

BjornRagnarsson

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Hocam napcan garantiyi yav. Alt tarafı usb bellek. 5 yılda bozulacağını sanmıyorum. Bozulsa ve garantisini kullansanız bile tatmin edeceğini hiç sanmıyorum. Garantisi var diye güvenip almamak lazım.
O kadar saçma konuştun ki Ahmet. Bir ürüne garanti veriyorlarsa teknik sorun yaşadığında direk yardım ediyorlar. Depolama diski bu alt tarafı denilecek yanı mı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

fatura ürünün garantisinin başlangıç kağıdıdır. amazondan almış olman garantiyi etkilemez. firma 5 yıl diyorsa 5 yıl garantin vardır.

üründe sorun olduğunda amazona değil yetkili servise yollarsınız faturasıyla beraber.

amazon da hepsiburada, n11, trendyol gibi aracı kurumdur.
Bunun faturası mailime düşmesi lazım değil mi? Amazonun yurtdışından sattığı ürünlerin garantisini türkiye şirketi etkiler mi

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
O kadar saçma konuştun ki Ahmet. Bir ürüne garanti veriyorlarsa teknik sorun yaşadığında direk yardım ediyorlar. Depolama diski bu alt tarafı denilecek yanı mı var
Çok daha önemli şeylerde bile garanti bir işe yaramıyor onun gibi ufak ürünlerde ciddiye alacaklarını sanmıyorum. Yoksa garanti gerçekten işe yarayan bir şey olsa ona göre ürün bile seçerim.

BjornRagnarsson

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Çok daha önemli şeylerde bile garanti bir işe yaramıyor onun gibi ufak ürünlerde ciddiye alacaklarını sanmıyorum. Yoksa garanti gerçekten işe yarayan bir şey olsa ona göre ürün bile seçerim.
Flash bellekleği niye ciddiye almasın kingston zaten adamlar başyapıt bu ürünlerin

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802

Bunun faturası mailime düşmesi lazım değil mi? Amazonun yurtdışından sattığı ürünlerin garantisini türkiye şirketi etkiler mi

kutunun içinde yolluyorlar. benim amazon alışverişlerimin hepsinde yanında geldi.

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
Peki ben satın alacağım ürünün amazondan kimin sattığını nerden öğrenebilirim
bilgisayardan açıyorsan sayfayı büyüt, sağ alt tarafa doğru

GöndericiAmazon.com.trAmazon.com.tr
SatıcıAmazon.com.trAmazon.com.tr

yazar. onun altında da diğer satıcılar vardır. amazondan almanız önerilir.

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
183

Ahmet haklı altı üstü bir usb bellek kendinizi niye kasıyorsunuz bu kadar anlamadım bozulacağını da sanmıyorum