Amazon'da yarı fiyat

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,569
Linkte ki Harddisk neden bu kadar ucuz ? Hepsiburada, Trendyol vs. gibi sitelerde 430-450 TL iken, Amazon'da neden 250 TL ?
İyiymiş ha :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

alınır mı ki arkadaşlar ? Ne diyorsunuz benimde aklım çelindi ? Almam da lazım ama 500gb az gibi geldi, performans HDD diyor bide bilemedim ?

Son düzenleme:

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
İyiymiş ha :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

alınır mı ki arkadaşlar ? Ne diyorsunuz benimde aklım çelindi ? Almam da lazım ama 500gb az gibi geldi, performans HDD diyor bide bilemedim ?
Ben de 1 TB almayı düşünüyodum ama 5400 Rpm olanlar bile 400 TL'ye yakın fiyatları. Bu hem ucuz, hem 7200 Rpm. Bende SSD var 240 GB'lık, Windows ona kurulu zaten. Buna da oyun indirmeyi düşünüyorum sadece. Ama bi yandan düşününce de Crackli oyun indirince baya yer kaplıyor, setupı ayrı, yükleyince kendisi ayrı yer kaplıyor. Mesela Gta 5, 60 GB indiriyorsun, bi o kadar da yüklüyorsun. Veya Fifa 20 aynı şekil. O tarz 5 tane oyun anca sıgıyor yada indirince setupı silmek lazım, sadece kendisi kalıcak oyunun.

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,569
Ben de 1 TB almayı düşünüyodum ama 5400 Rpm olanlar bile 400 TL'ye yakın fiyatları. Bu hem ucuz, hem 7200 Rpm. Bende SSD var 240 GB'lık, Windows ona kurulu zaten. Buna da oyun indirmeyi düşünüyorum sadece. Ama bi yandan düşününce de Crackli oyun indirince baya yer kaplıyor, setupı ayrı, yükleyince kendisi ayrı yer kaplıyor. Mesela Gta 5, 60 GB indiriyorsun, bi o kadar da yüklüyorsun. Veya Fifa 20 aynı şekil. O tarz 5 tane oyun anca sıgıyor yada indirince setupı silmek lazım, sadece kendisi kalıcak oyunun.
Bende aynı durumdayım bende birtane de eskilerden kalma 320gblık hdd var onu resimlerim kapladı tamamen az bir boşluk kaldı. Ben orijinal olarak alıyorum genelde bir iki kaçamağımız oluyor tabi ? ayrıca setup tutmaya gerek yok silin gitsin çalıştıktan sonra.
Okadar arttımı fiyatlar aman Allah’ım ben 250 300 dür diyodum

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
İndirim yapmışlardır. Satıcı amazon sıkıntı çıkmaz