Soru Amazon nasıl bir e ticaret sitesi ilk alışverişimi yaptım, prime üyelik

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,259
Screenshot_20230213_213320_Edge.jpg

Genelde n11 veya hepsiburada dan alırdım ilk defa amazondan alışveriş yaptım, spigen kılıf aldım ilk yanlışlıkla s21 plus aldım iptal ettim 5 dakika geçmeden para hesabıma yattı sonra s21 fe aldım, bu n11 de 2 gün sürüyordu ortalama.

Sormak istediğim soru prime üyelik nedir ne işe yarar ücreti ne kadar?

İlk alışveriş ile 30 günlük tanımlandı, şuan için başka alışveriş yapmayacam iptal edeyim mi yoksa yenilemeden önce sorulur mu bana?

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,597
Ekli dosyayı görüntüle 178958

Genelde n11 veya hepsiburada dan alırdım ilk defa amazondan alışveriş yaptım, spigen kılıf aldım ilk yanlışlıkla s21 plus aldım iptal ettim 5 dakika geçmeden para hesabıma yattı sonra s21 fe aldım, bu n11 de 2 gün sürüyordu ortalama.

Sormak istediğim soru prime üyelik nedir ne işe yarar ücreti ne kadar?

İlk alışveriş ile 30 günlük tanımlandı, şuan için başka alışveriş yapmayacam iptal edeyim mi yoksa yenilemeden önce sorulur mu bana?
Amazon şu an da kullanabileceğiniz en iyi alışveriş sitesi diyebilirim. Özellikle prime'ınız varsa çok fazla avantajınız oluyor. Ürün fiyatları diğer sitelere göre çok ucuz ayrıca sipariş verdikten bir gün sonra kargonuz evinizde oluyor en sevdiğim özelliği de bu. 30 tl lik bir şey alıp kargo bile ödemeyebiliyorsunuz. Türk firmalarda 100 tl aşağısı kargo ödemek zorundasınız. Amazonun bence tek sorunu diğer markalar kadar ürün seçeneği olmaması.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,990
Fiyatları ile aşırı iyi. Özellikle Türkiye'de üretilip Avrupa'ya ihrac edilen kıyafetleri oradan çok daha ucuz hatta yarı fiyatına alabilirsiniz. Prime üyeliği hem prime video hem prime games veriyor. Kargolar hızlı ve üctetiz geliyor üyelik sayesinde.

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Amazon iyi alışveriş sitesi prime üyeliğim her zaman aktif. ?

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,259
Fiyatları ile aşırı iyi. Özellikle Türkiye'de üretilip Avrupa'ya ihrac edilen kıyafetleri oradan çok daha ucuz hatta yarı fiyatına alabilirsiniz. Prime üyeliği hem prime video hem prime games veriyor. Kargolar hızlı ve üctetiz geliyor üyelik sayesinde.
Amazon iyi alışveriş sitesi prime üyeliğim her zaman aktif. ?
Prime üyeliği aylık ne kadar peki

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,259

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,597
Arkadaşlar dün saat 14:00 civarı sipariş verdim bugün saat 13:00 da teslim aldım, paket geldiğinde çok özenliydi, bundan sonra benim için n11 de hepsi burada da bitmiştir ?
n11 i bilmemde trendyol ve hepsiburadayı yine kullanmaya devam edeceğinizi düşünüyorum. Çünkü amazonda istediğiniz şeyleri bulmak biraz zor.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,259
Ben Amazon nasıl bir site diye bir soruyu görünce çok oldum, avrupanın ve amerikanın en büyük e-ticaret sitesi, ve dünyanın en büyük web-services ürünlerine sahip firmayı sorgulamanıza.

Cevap: Çok iyidir.
Onu biliyorum ama ilk defa alışveriş yaptım sormak istedim genede
Mesaj otomatik birleştirildi:

n11 i bilmemde trendyol ve hepsiburadayı yine kullanmaya devam edeceğinizi düşünüyorum. Çünkü amazonda istediğiniz şeyleri bulmak biraz zor.
Doğrudur bazı ürünlerde diğerlerinde yok

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Arkadaşlar dün saat 14:00 civarı sipariş verdim bugün saat 13:00 da teslim aldım, paket geldiğinde çok özenliydi, bundan sonra benim için n11 de hepsi burada da bitmiştir ?
İlk önce Amazona bakıyorum eğer varsa alıyorum yoksa Hepsiburada ya bakıyorum.:)