Amazon FBA yapmak

Bu konuyu okuyanlar

özgürsa

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
arkadaşlar ben 14 yaşındayım ve babam çalışamıyo kendime acındırmak için bunları söylemiyorum.ben babamla beraber amazon fba yapmak istiyorum,konu hakkında araştırma yaptım ama 900 tl bütçemiz var ve zarar etmek istemiyoruz.1-2 dolarlık ürünlerde rekabet çok fazla e bizim bütçede az sizce ne satabiliriz.(biliyorum kimse başkasına ürün önerisi yapmaz ama)arkadaşlar gerçekten yardımlarınızı bekliyorum herkese teşekkürler.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
İlk önce siteyi kuracaksın. Sonra gelen siparişlere göre ürünü satın alacaksın. Stokta mevcut değil diye bir şey yoktur :) Ürünü bilemem aklıma iyi bir şey gelse ben satarım.

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
arkadaşlar ben 14 yaşındayım ve babam çalışamıyo kendime acındırmak için bunları söylemiyorum.ben babamla beraber amazon fba yapmak istiyorum,konu hakkında araştırma yaptım ama 900 tl bütçemiz var ve zarar etmek istemiyoruz.1-2 dolarlık ürünlerde rekabet çok fazla e bizim bütçede az sizce ne satabiliriz.(biliyorum kimse başkasına ürün önerisi yapmaz ama)arkadaşlar gerçekten yardımlarınızı bekliyorum herkese teşekkürler.

900 TL 130 dolar civarı ediyor galiba. Senin burdan amazona ürün göndermen bile minimum 200 dolar tutar, ürünün tutması satması vs vs zor iş.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Yöntemleri var aslında yotube'da izletiler var. aliexpresten alıp ele gelmeden direk amazon'dan satman ya da buna benzer. Youtube'dan bak. Ama uzun süre bilgisayar başında oturman falan gerekebilir. Araştır.