Soru Altyapısız internet

Bu konuyu okuyanlar

Captain Levi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle hepinize merhaba daha yeni taşındık internet bağlatıcaktık ama apartmanda altyapı yokmuş dışarı çıktık Vodafone, Türk Telekom ve Turkcelle sorduk hiçbiri altyapı yok dediler altyapısız interneti sorduk onada altyapı lazım dediler Sadece Turkcell olumlu cevap verdi ama Superboxda çok pahalı lütfen yardımcı olur musunuz ne yapmak lazım internetsiz duramıyoruz

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
bizim bulunduğumuz ilçede wifi ile internet sunan bir firma var komşulara sorun belki sizin orada da vardır geliyorlar evin çatısına bir alıcı koyuyorlar oradan evinize kadar kablo çekiyorlar sınırsız kotasız max 23 hız alıyorum 70 tl değişik paketleri oluyor onların tt gibi değilier yda uzay net var uydu interneti fiyatları görünce geri kapatırsınız zaten

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
dostum biz de yeni tasındıgımızda altyapı yok dediler ama sonra nasıl olduysa 2 hafta icinde altyapı geldi bence bir yere falan basvuruluyordur bunu bi sor sorustur internetten ara burdan gelen cevapları bekle. bizim zamanımızda uzerinden yıl gecmeseydi hatırlardım ama bir sure sonra alt yapı geldi biz de sonra internet aldık. bu arada eger altyapı gelmiyorsa hani bir reklam vardı sekiz sene falan evvel bilmezsin gerci sadakatsizdeki asyanın tıp terk arkadaşı oynuyordu vapurda gecen bir reklamdı flashla kablosuz ag saglıyordu bilen varsa bunu da yazsın . geçmiş olsun bro bu mobil veri galiba. hic olmadı yuksek gb lı uygun fiyatlı mobil veri alırsınız ama anladıgım kadarı ile sınırsız istiyorsunuz. neyse şimdilik bye

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
sana en kısa yöntemi söyleyeyim:

1- Türk Telekom bölge müdürlüğüne git ve altyapı için başvuruda bulun. Başvuru bilgilerini al.

2- Türk Telekon CEO'sunun sosyal medya hesabını bul, ona DM'den bu durumu yaz, acil yardım beklediğini bildir.

3- O seni özel kalemine yönlendirecek, özel kalem ise direkt sorumlu departman müdürüne. O kişiye başvuru bilgilerini ver, işlemini hızlandırır.

Ben bu taktik ile 1 ayda altyapıyı aldım.