Soru Altyapısız İnternet Deprem Bölgesi

koraynew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar deprem nedeniyle 2 yıl köyde yaşmak zorundayım belki daha fazla altyapı olmadan kullanabileceğim internet servis sağlayıcıları veya yöntemleri ile ilgili fiyat ve ekipman önerilerinde bulunabilir misiniz? Teşekkürler....

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,974
Turkcell superbox alabilirsiniz.

degurechaff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Superbox çok pahalı, aynı şekilde alternatifleri de. Antene bağlanıp uydu interneti veren pek bilinmedik birkaç tane internet sağlayıcısı var. Ben de ondan kullanıyorum 180 lira falan ödüyorum. Araştırabilirsiniz.

koraynew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Superbox çok pahalı, aynı şekilde alternatifleri de. Antene bağlanıp uydu interneti veren pek bilinmedik birkaç tane internet sağlayıcısı var. Ben de ondan kullanıyorum 180 lira falan ödüyorum. Araştırabilirsiniz.
sağolun aradım bulamadım öyle hiç. muhtemelen sorunumu çözer detaylı bilgi paylaşır mısınız? şimdiden teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Turkcell superbox alabilirsiniz.
Turkcell 3g türk telekom 4.5 Vodafone 4.g var

nxpnua

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
14
hangi firmayı kullanıyorsunuz bende superboz var ping problemi yapıyor

koraynew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Magnet en ucuzu 395 tl ne dersiniz?

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Arkadaşlar deprem nedeniyle 2 yıl köyde yaşmak zorundayım belki daha fazla altyapı olmadan kullanabileceğim internet servis sağlayıcıları veya yöntemleri ile ilgili fiyat ve ekipman önerilerinde bulunabilir misiniz? Teşekkürler....
Öncelikle Geçmiş Olsun Altayapısız İrternet İçin Turkcell Superbox Var
Fiyatları Şu Şekil :

Superbox Çalıştır 150 GB 12 Ay 406 TL
Superbox Çalıştır 250 GB 12 Ay 508 TL
Superbox Çalıştır 400 GB 12 Ay 609 TL
Superbox Çalıştır 15 Mbps 12 Ay 1015 TL
dipnot: Fiyatlara Kuruşları Yazılmadı
Bu Fiyatlar Turkcellin Resmi web sitesinden Alınmıştır Fiyatlar 06.08.23 Günü İçin Günceldir.
Detaylı Bilgi : Superbox Tak Çalıştır Ev İnterneti Kampanyası

Türk Telekomun Evimde Mobil Wifi Paketleri Var
Fiyatları Şu Şekil :

Türk Telekomun PDF indeki fiyatlar Güncelmi Tam Bilmiyorum O yüzden Gene Kendim Bir Sıralayayım

Türk Telekom Mobil Wifi 50 GB Tarifesi : Evimde Mobil Wifi Modemli 50 GB Tarifesi | Türk Telekom

Türk Telekom Mobil Wifi 100 Gb Tarifesi Evimde Mobil Wifi 100 GB Tarifesi Fiyatı | Türk Telekom

Türk Telekom Mobil Wifi 200 GB Tarifesi : Mobil Faturalı & Faturasız En İyi Tarife Fiyatları | Türk Telekom

Türk Telekom Mobil Wifi 300 Gb Tarifesi : Mobil Faturalı & Faturasız En İyi Tarife Fiyatları | Türk Telekom

Türk Telekom Magnet Sınırsız Tarife : Yeni Magnet Limitsiz Tarifesi

Vodafone
Vodafone Da Sadece Redbox Var Yanılmıyorsam Oda Şöyle

Bide Direkt Antenle Bağlı Olan Türden Bi İrternet Sağlayıcı Var

Ne Kadar Güvenilir Bir Şey Bilimiyorum Ama Çeşitli Forumlarda İsmi Geçiyor Araştırmaınızı Öneririm

Bana Soracak Olursanız Aralarındaki En Uygun Fiyatlı Türk Telekom Veya Vodafone Olabilir Turkcell Maalesef Çok Pahalı Yaşadığınız Yerde Hangisi Daha Çok Çekiyor Ona Göre Bişey Alın Bence Vodafone Çekeceğini Sanmıyorum Size Önerim Türk Telekom Olacaktır Fiyat Performans Açısından

Kullanabileceğiniz Aletlere Bakacak Olursak
Türk Telekomda Şöyle Bir Cihaz Var

Diğer Sağlayıcılarda Kendileri Kiralık Size Veriyorlar Diye Biliyorum Türk Telekomda Kira Olayı Varmı Yokmu Tam Bir bilgim yok

Sağlayıcıların Yöntemleri Hakkında Bilgi İstemişsiniz

Türk Telekom Mobil Wifi , Türk Telekom Magnet , Vodafone Redbox , Turkcell Superbox Gibi Altyapı Olmadan Sağlayan Paketler 4.5G Sistemiyle Çalışır Bulunduğunuz Bölgedeki Şebekeden İnterneti Çekerek Size Download Ve Upload Hızları Sağlar Burdaki Önemli Nokta Hangisinin Bulunduğunuz Konumda Çektiğidir.

Uzaynete Gelecek Olursak Kendisini Bir Televizyon Anteni Olarak Düşünebiliriz TV Antenine Benzeyen Bir Cihaz Evinizin Çatısında Veya Balkonuna Yerleştirilir Uzaydaki Uydudan Direkt Olarak Size İrternet Sağlar Yağmurlu Havalarda Vesaire Sıkıntı Yaşayabilirsiniz Ama Tatmin Edecek Hızların Verilebileceğini İddia Ediyorlar Ancak Fiyat Olarak Oldukça Pahalı (Turkcell Kadar Aşağı Yukarı)