Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 627182

SDN Okuru
Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar internet için 2016 da ttye internet için başvuru yaptık ve sonrasında altyapı olmadığını 1 hafta içinde bağlayacaklarını söylediler ama bizi sürekli oyaladılar zaman aşımına uğrayıp iptal oldu vs dediler arkadaşlar ben altyapıyı nasıl bağlatabilirm yani bunun bi yolu yokmu sokakta neredeyse herkesin evinde altyapı var bixim yapı 20 yıllık olmasına rağmen yok tt bizi 4 yıldır oyalıorlar Başka biyere gittik çatıya bi cihaz kurarız vs dediler oda maliyetli geldi ayda 80 90 tl arası verebiliirm lütfen yardımcı olun karantina günlerinde sıkıntıdan patlıyoruz 2. Sorum ise alt yapı bağlandıktan sonra türk telekom kullanmak zorunlumu ben türknetin 70tlye 35mbps kampanyasını kullanmayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim şindiden herkese teşekkür ediyorum

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
Genelde TürkTelekomun alt yapısı olmuyor onun yerine KabloNet'e bakabilirsin her yerde alt yapıları var mübarek hem de fiber TürkTelekomun gibi ADSL veya VDSL değil. Onun dışında bağlıcam diyip bağlamadılarsa bunun için bir sözleşme yapıyorsun diye biliyorum ister şikayet et ister feshettir. Onun dışında SüperBox gibi cihazlar kullanabilirsin.

S

SDN Anonim 627182

SDN Okuru
kablonet altyapı sorgulama sitesine girdim bizim mahallenin adı bile çıkmıyor adsl vdsl altyapı teknoloji hakkında hiçbi bilgim yok anlaşma vs yapılmadı bi ilk başta imza atmıştık haricinde birşey olmadı superboxa baktım hem çok pahalı hem kotalı sanırım tek çarem ttnin altyapı bağlaması karşıkomşum 1 hafta önce internet bağlattı bize port yok fenmişti ya bizim başvuruyu yine iptal ettiler yada yeni bi port vs açtılar ama cidden çok zoe durumdayız yani yurtdışında inanılmaz interne hızları var burda altyapı bile bağlanmıyor benim bi çare bulmam lazım zor durumdayım yardımcı olabilcek birisi yokmu uygun maliyetli bi çözüm lazım bana bundan 1 ay öncede mi wifi router aldım ama oda pek işe yaramıyor lütfen yardımcı olun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genelde TürkTelekomun alt yapısı olmuyor onun yerine KabloNet'e bakabilirsin her yerde alt yapıları var mübarek hem de fiber TürkTelekomun gibi ADSL veya VDSL değil. Onun dışında bağlıcam diyip bağlamadılarsa bunun için bir sözleşme yapıyorsun diye biliyorum ister şikayet et ister feshettir. Onun dışında SüperBox gibi cihazlar kullanabilirsin.
Bu arada 2.soruma cvp vermemişsiniz bi bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz