Altivi'den alışveriş yapmayın.(Sahtekar)

akinsapmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Altivi adlı siteden asla alışveriş yapmayın.Fiyatların uygun olmasına sakın kanmayın.Ne ihale bölümünden nede shop bölümünden sakın ama sakın birşey almayın.ürünleri göndermiyorlar.siparişi iptal ediyorsunuz yasal süre dolana kadar yani 30 günlük süre dolana kadar oyalıyorlar sizi.bu süre içerisinde de paranızı bir güzel kullanıyorlar tabi.Aldığınız ürünü gönderseler bile en az 20 gün beklemeniz gerekiyor.

Biz yandık siz yanmayın.

http://www.sikayetvar.com/index.php?ara=altivi&loc=ara

eozulu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben yeni üye olmuştum ve 10 ytl hediye ettiler bu 10 ytl ile 22'lcd ihalesine 3 hakkımla katıldım ve kazandım 2 hafta sonra yolladılar.
Ama şuan shoboo dan şikayetçiyim :)

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Evet, Üye olmadan ve İhalelere katılmadan önce Sözleşme Şartlarını Okuyun ve İyi analiz Edin ;) birde Altivi'yi Ekşi Sözlükten Dinleyin Burdan

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hepsini toplasan bi tane adam gibi sanal satıcı yok. iyi alıcılar da satma konusu ı ıhh olmamış.

yashale

Asistan
Reaksiyon puanı
0
HepsiBurada var en güvenilir budur derim ben. Çok alışveriş yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım..

-BeSTe-

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Sizde internetten bişeler almayın .. Normal karşımızdaki adama güvenemiyoruz sanal ortamdakine mi güvenecem .. Hiç işim olmaz !

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
-BeSTe- dedi ki:
Sizde internetten bişeler almayın .. Normal karşımızdaki adama güvenemiyoruz sanal ortamdakine mi güvenecem .. Hiç işim olmaz !

Sanal alemi 2 dk. bitirdin yav :D

-BeSTe-

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bitiririm ben :D
yazık günah insanlara yalan mı ??? int.alışveriş yapmayın gidin görün elleyin varlığını hissedin :D ne bilim yada çok güvenilir yerlerden yapın ( illa netten yapcam diyorsanız tabe )

Reaksiyon puanı
188
valla ben de internetten 1280 ytl ye pda aldım adam ertesi gün gönderdi.

eğer pda gibi bir şey almaya niyetiniz varsa acilpda.com u deneyin memnun kalacaksınız...

Son mesajlar