Altcoin (Litecoin)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

yuce78

Üyecik
Selamlar. Bir süredir bitcoin haberlerini ve yükselişini takip ediyordum bu sürede fiyatlarından dolayı da altcoinlere de ara ara bakıyordum. Yaklaşık 1 hafta önce 378 tl olan litecoin bugün 1455 tl yi görmüş durumda.Yaklaşık 4 katlık bi artış yaşadı.Ve bu durum benim ilgimi çekiyor.Ama Türkiye'de bu işi yapan şirket sayılı ve araştırdığım kadarıyla sıkıntı yaşanılan siteler.Sizce hangi siteyi kullanıp sıkıntısız para geçişi sağlayabilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim.
 

rawkid

Dekan
Şu an Tr'de en büyük işlem hacmine sahip borsa sitesi paribu, sonra btcturk geliyor. Koinim bu sıralar çok fazla çöküyor. Ltc için koineks'i öneririm. Ayrıca şu fiyattan ltc alma. Tepe noktasına çıktı artık. Bir süre bu seviyelerde gezinir. (Ytd) Çeşitli telegram gruplarında sinyal kanalları var. Bu kanallara katılarak takip edebilirsin.
 

Transistor

Profesör
CEX.io Türkiyeye açık dünyanın en büyük kripto para pazarlarından biri. Trade sistemi ile Fee'siz alım satım yapabilirsin. Fakat önerim ethereum'dur (tabii senin bileceğin iş orasına pek karışmayım.)
 

rawkid

Dekan
Ben 1 aydır Paribu'da işlem yapıyorum. 1 ayda telefon paramı çıkardım ve sorunsuz yatırma çekme işlemlerini hallettim. Borsada ani dalgalanmalar olduğunda her sitede olduğu gibi Paribu'da cortluyor. Genel olarak memnunum ben.

Koineks'te de ufak bir işlem yapmıştım. Hızlı şekilde para yatırıp çekebildim. O da sorunsuz çalışmakta.
 

rawkid

Dekan
Ama garantisi yok yani borsaya dayalı olduğu için heran çökebilir bu sistem öyle mi
Aynen öyle. Özellikle de sanal para gibi arkasında hiç bir devletin ve kanunun olmadığı bir sistemde adamlar siteyi kapatıp kaçsa yapacağın hiç bir şey kalmaz. Ama al sat komisyonlarından çok güzel para kazanıyorlar. Ekmek kapılarını kapatmazlar bu ara. :)
 
Şuan 1 litecoin 310 dolara tekabül ediyor,0.0184 bitcocin yani.Ne olacacağı belli olmaz, bitcoin 10 Aralıkta 65.960Tl'ydi şuan 69.493 Tl'ye tekabül etmekte.Dediğim gibi ne olacağı belli olmaz,yatırım yapacaksan da iyi şanslar.
 

Deniz Yaren

Üyecik
En son aralıkta yazılmış ama. 03.03.2018 şu an litecoin 808.4658 TL 212.3750 Dolar, 1.87% oranında yükseliş var. Bitcoin gibi litecoinde yükselişte. Canlı litecoin takibi yapıyorum. Haberleri, yorumları, analizleri, fiyatları, grafikleri sürekli takip ediyorum. Var mı aramızda başka litecoin alıp satan?
 

Son mesajlar

Üst