Haber Almanya'da Yaşayan Mark Bryan İsimli Adam Giyim Tarzıyla Dünya Gündeminde!

Bu konuyu okuyanlar

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,782
Almanya'da yaşayan robotik mühendisi Mark Bryan isimli adam yüksek topuklu ayakkabı ve etek giyerek işe gidiyor. Bu giyim tarzının sadece kadınlara özgü olmadıgını söyleyerek cinsiyet ayrımcılığına karşı çıktığını belirten Bryan ilginç görüntüleriyle dünya basınında adından söz ettiriyor.

Son düzenleyen moderatör:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Adam kim diye biraz bakayım dedim de. Baya marjinal birisiymiş. Evli ve 3 çocuğu var 61 yaşına gelmiş maddi durumu baya iyi ama o tarz nedir abicim :D Trans veya eşcinsel isen söyle yani neyin kafası bu etek veya topuklu ayakkabı sadece kadınlara özel değildir modlarına girmenin anlamı nedir. Birde dap dar mini etek giyiyor sadece.

Birde kombin yapıyor ! Kravatı ayakkabası flan her defasında.

61966c1345d2a07ffcb19893.jpg

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Adam kim diye biraz bakayım dedim de. Baya marjinal birisiymiş. Evli ve 3 çocuğu var 61 yaşına gelmiş maddi durumu baya iyi ama o tarz nedir abicim :D Trans veya eşcinsel isen söyle yani neyin kafası bu etek veya topuklu ayakkabı sadece kadınlara özel değildir modlarına girmenin anlamı nedir. Birde dap dar mini etek giyiyor sadece.

Mini etek biraz sıkıntı sanki. ? Bu arada bu erkeklerin etek giyme muhabbeti İskoçya'da baya yaygın diye biliyorum.

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Mini etek biraz sıkıntı sanki. ? Bu arada bu erkeklerin etek giyme muhabbeti İskoçya'da baya yaygın diye biliyorum.
İskoçyada erkeklerin giydiği etek bol ve uzun yani diz kapağının altında oluyor ayrıca uzun çorapla birlikte giyiliyor. Bu dayının tarzıyla uzaktan yakından alakası yok

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,782

Bir de yakışmış ha ???

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060

İskoçların giydiği etek bildiğin bizim şalvar gibi. Dap dar mini etek değil sonuç olarak. Ayrıca TEK TİP onlar yeşil veya kırmızı oluyor yöresel deseni var.

Ayrıca onun tarihi bir anlamı var. Genelde önemli günlerde balo ve kutlamalarda giyiyorlarmış çok önceleri ve öyle gelenek gibi kalmış. Normal gündelik hayatta işe etek ile giden iskoçlu yoktur heralde !

Not: Bu adamın başka yüzlercede fotolası var baya eşcilsel gibi bu adam ama buna abi ne var Erkeklerde etek giyer diye kılıf bulmuş sadece...

Reaksiyon puanı
948
?? Bence yakışır zira fizigi gayet müsait ??
Valla bilemedim düşünsene giymiş malum taytı hele ki bazı kızların yaptığı gibi altına bişi de giymemiş gelmiş metrobüse biniyor senle gerçekten çok garip bence direk sapık damgası vururlar ya da deli falan derler ?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,301
Adam Jeff Bezos ve Mark Zuckerberg'in karışımına benziyor. ?

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
çok güzel giyinmiş :D

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,782
Valla bilemedim düşünsene giymiş malum taytı hele ki bazı kızların yaptığı gibi altına bişi de giymemiş gelmiş metrobüse biniyor senle gerçekten çok garip bence direk sapık damgası vururlar ya da deli falan derler ?
Bizim metroya bu şekilde binerse sadece sözle yetineceklerini sanmam???