Almanya 3-0 Türkiye - Video - 2012 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu 3. Maç

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
2008deki maça bakın bide 2010daki,ne güzel yol katetmişiz...

2008 de takımın başında Fatih Terim vardı.İyi hocadır kötü hocadır herkesin yorumu farklı olabilir ama ben Fatih Terimin çalıştırdığı hiçbir takımı sahada ruhsuz görmedim.

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Almanlar turklere 3 lu cektırdı :D

D1360

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Emre Belozğlunu orta saha diye koyan akla şaşarım ,, Avrupadan şutladılar biz getirdik kaptan yaptık ,, Yaratıcılık diye bişey yok habire pas al ver ,, Onu bende yaparım :D

1 tane forvetle gol atacağını mı zanneti teknik direktör acaba ?

Ortasaha allaha emanet ,, Hiçbiri arasında uyum denen bişey yok

Ayrıca helal olsun Mesut Özil'e :yes:

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
F.terim'in takımdan gitmesini isteyenlerden biri de bendim. Ama fatih terimi gönderip yardımcılarını takımda tutmak nasıl bi mantık öğrendik dün akşam.

Özer Tuncay sola konulan sabri. Ortada oynayan Nuri forvette oynayan Halil solda oynayan hamit neyse kötü konuşcam şimdi.
Takımın yanınn geçmicek çok oyuncu var yanlış oynatılan çok oyuncu var.
Allah nasıl biliyosa öyle yapsın bu Oğuz çetini

Sağa Volkan şeni sola Arda yok koy Ozan ipek'i koy forvete Sercan'ı koy Gülselamı Selçuk inanı ortaya . En azından birbirlerini tanıyan forvet birbirini tanyanm orta sahan olurdu.
Hayatımda bu kadar rezil bi maç izlemedim ben.
Servet'e helal olsun.
Volkan'da fena değildi

sinekvale

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ülkemizde tekme atmayı futbol sanan oyuncular yorumcular ve eyyamcı hakemlerle sadece 1 takımın çıkarlarını savunan federasyonlarla daha çok hezımetler yasarız

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
biz de bir garibiz. istikrarı sağlayamadı bir türlü. milli takımımız ya çok iyi ya çok kötü.üzüldüm çok 3-0a

ama almanya da iyi takım ha genel olarak

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
hep dua ediyorum, şöyle birgün yolda giderken önümde yürüyenin sabri olması için. ensesinin köküne bi tokat g.tüne bir tekme, vallahi dünyalara bedel.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Sabrinin ne suçu var canla başla oynadı çocuk..

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
yasasın sereflı maglubıyetlerımız

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Sabrinin ne suçu var canla başla oynadı çocuk..

sabri gitsin kumda oynasın. ya arkadaşım canla başla oynamak başka birşey, futbol oynamak başka başka birşey. yemin ederim sabri bizi mahallede otursa halı saha maçlarına çağırmazdım, gel gör ki milli takım kadrosunda.

mperk

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Bir spor sitesi oğuz çetin gitsin mi kalsın mı diye bir anket yapsa da
Artık susup kenarı çekilmeye çalışmasa
Herkes istifasını bekliyor adamdan bunlar ortada yok

Coreyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yemin ederim sabri bizi mahallede otursa halı saha maçlarına çağırmazdım,

Ahahahahaha:biggrin: Abicim durum içler acısı , Koskoca 70 milyonluk Türkiye nüfusunda sol bek oynayacak adam kalmamış hiddink efendi adamı sola çekmiş. Hay allahım sabır ya :rolleyes:

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Rezillik yakadan paçadan akıyor resmen ,taktik teknik analizi herkes kendince yapmış ayrıca yanlış oyuncu tercihleri de cabası Özer bu takıma nasıl çağırılıyor ben anlamıyorum ,Sabri yi o mevkide oynatan zihniyet mi bize bu maçı kazandıracaktı beğenmediğimiz Fatih Terim bile Sabri 'ye o bölgede 45 dk. sabretmişti.Volkan Şen bu takıma neden çağrılmaz her maçını izleyişimde Galatasaraya gelse diye dua ediyorum ama bizim teknik(!) ekip ilgilenmiyor bile .Bu kadar ruhsuz bir milli takımı son yıllarda hatırlayan var mı ?
Arda'yı şişiriyorsunuz diyenlere de ayrıca bir kapak olmuştur bu maç Arda olmadan ne Galatasaray ne de Milli Takım düşünülebilir,bir de koskoca A Milli Takım bir oyuncuyu bu kadar arıyorsa vay halimize bu da bambaşka bir konu .

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Tepkimi Ömer Üründül ün sözleriyle vermek istiyorum; Bloklar arası varyasyon yok, mobilize kanat kurgusu ve tandem sisteminin kollektif yapısı zayıf. Hücum varyasyonuyla birlikte takımın kombinezonlu atak ve Hakan Şükür tipi çağdaş forvete ihtiyacı var. Kısacasu bu takım x ekolünden gelme. :p

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
70 milyondan 12 tane adam gibi futbolcu çıkamıyorsa yazıklar olsun...

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Tepkimi Ömer Üründül ün sözleriyle vermek istiyorum; Bloklar arası varyasyon yok, mobilize kanat kurgusu ve tandem sisteminin kollektif yapısı zayıf. Hücum varyasyonuyla birlikte takımın kombinezonlu atak ve Hakan Şükür tipi çağdaş forvete ihtiyacı var. Kısacasu bu takım x ekolünden gelme. :p

topal solucan müthişsin:D:D valla bir günün özetiydi

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
abi şu oğuz çetinden kurtulmalıyız birde arda turan ile ilgili atıp tutanlar bu mac ardasızlıgın nasıl bıse oldgunu anlamıslardr bence rıdvan dılmen yandı tutstu ah arda vah arda olsaydı soyle olurdu boyle olurdu artık anlasınlar Gs'da milli takımda suan ardasız bıse yapamaz cunku takımda ayagında top tutabılecekadam yok