Almanlardan Cüneyt Çakır tepkisi

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Bayern Münih-Atletico Madrid karşılaşmasında düdük çalan Cüneyt Çakır'a ev sahibi ekipten tepki geldi.

cuneyt_4015.jpg


Almanlar, Antoine Griezmann'ın attığı golde ofsayt olduğunu savunurken, İspanyol ekibine verilen penaltıda ise hareketin ceza sahası dışında olduğu iddiasını ortaya attı.

BAŞKAN CÜNEYT ÇAKIR'I ELEŞTİRDİ

Bayern Münih Başkanı Karl Heinz Rummenigge, Cüneyt Çakır'ı sert bir şekilde eleştirdi. Türk hakemin Şampiyonlar Ligi'nde geçtiğimiz hafta Manchester City-Real Madrid karşılaşmasında da düdük çaldığını anımsatan Alman futbol adamı,"Kendimizi biraz kandırılmış hissediyoruz. Gol ofsayttı, penaltı ise dışarıdaydı. Bir hakem yedi gün içinde iki maçta birden görev alıyor. Belki de UEFA işi biraz abartıyor" dedi.


upload_2016-5-4_11-43-50.png


2_7332.jpg


UEFA YETKİLİSİ İDDİASI
Rummenigge ayrıca bir UEFA yetkilisinin de bu maçtaki hakem performansını beğenmediğini ve utanç verici bulduğunu kendisine ilettiğini öne sürdü.

ATLETİCO CEPHESİ
Cüneyt Çakır'ın verdiği penaltı kararı sonrası, olumlu kullanamasa da pozisyonun kahramanı Fernando Torres, maçın ardından yorum yaptı. Torres, "Maçtan sonra tekrar izledim. Pozisyon kesinlikle penaltı değil. Fakat, hakemler de insan ve hata yapabilirler" dedi.

İspanyol hakem yorumcuları ise, Fernando Torres'in Javi Martinez tarafından düşürüldüğü pozisyonun ceza sahası dışında gerçekleştiğini ve Cüneyt Çakır'ın yanlış bir karar verdiğini söylediler. -KralSpor
 

yucesezar

Profesör
Cezalı
Nani'nin man.u'da oynarken gördüğü kart'da yanlıştı ama UEFA çakır'a final yönettirdi.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst