Bu konuyu okuyanlar

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Merhaba, Allavsoft Video Downloader and Converter (video indirme ve dönüstürme] pc programi Shiftdelete.net üye ve ziyaretcilerine özel yasal hediye lisans anahtari kampanyasidir!

Video İndirme ve Dönüştürme AVI, MP4, WMV, MOV, MPG vb.

100'den fazla video paylaşım sitesinden ücretsiz videolar indirin

-Bu güçlü Video Downloader, Facebook, Dailymotion, eHow ve 100'den fazla video paylaşım sitesinden film, müzik videosu, oynatma listesi, spor videoları, dersler ve daha fazlasını indirmeyi destekler.

Çevrimiçi video dosyalarını indirmek ve herhangi bir video formatına dönüştürmek için tek adım
-Allavsoft, orijinal formatında video indirmenin yanı sıra, indirmek için tek bir tıklatmanın yanı sıra indirilen videoyu MP4, AVI, WMV, MOV, MPEG-1, MPEG-2, VOB, ASF, RMVB, DV, TS, Apple ProRes, WebM, FLV, OGV vb.

Videoları HD, 3D veya SD olarak indirin
-Bu ideal Web Video Downloader uygulaması, ultra yüksek çözünürlüklü (4K), 3D video, HD 2k, HD 1080p, HD 720p ve stand tanımı 480p, 360p ve 240p gibi indirilen videolar gibi indirilebilecek tüm video kaliteleri arasından seçim yapmanızı sağlar.

Çevrimiçi video dosyalarından ses çıkarmak için tek bir tıklama
Bu profesyonel Video İndirme ve Dönüştürme aracı, çevrimiçi müzik videosundan veya filmlerden ses çıkarmaya ve indirmeye ve MP3, WMA, WAV, AAC, AAC, Apple Lossless M4A, AIFF, RA, FLAC, OGG gibi popüler ses formatlarına dönüştürmeye yardımcı olur.

ss.PNG

Güçlü indirme özellikleri ve işlevleri

Toplu indirme ve dönüştürme

Allavsoft, birden çok video URL'sinin eklenmesini ve aynı anda birden çok videonun toplu olarak indirilmesini ve dönüştürülmesini destekler.
Web video dosyalarını indirirken, bu harika Video Downloader reklamları otomatik olarak algılar ve indirmez.

İndirilen video dosyalarını önizleme ve oynatma
İndirilen video dosyalarını önizlemek ve oynatmak için Allavsoft'ta yerleşik bir video oynatıcı var.

Kesme Noktası Özgeçmişi
İndirme işlemini istediğiniz zaman duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz. Kullanımı çok uygundur.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonraki işlem
İndirilecek çok videonuz varsa ve bunları indirmek için Windows'unuzu açık bırakmak istiyorsanız, tüm indirme görevleri bittikten sonra bilgisayarı otomatik olarak kapatabilirsiniz.
İndirmek için geçmişi saklayın.

Web videolarını indirmek için iki yöntem

Yöntem 1
Videoları kopyalayıp URL'yi Allavsoft'a yapıştırın:
Videonun URL'sini (web adresi) kopyalayın ve indiriciye yapıştırın.

Yöntem 2 Tarayıcınız için Allavsoft indirme eklentisi aracılığıyla videoları indirin
Allavsoft, Firefox, Chrome, Safari gibi tarayıcınız için bir video indirme eklentisi sağlar: Çevrimiçi videoyu tarayıcı ile izlerken, farenizi video ekranında gezdirin; video ekranının sol üst köşesinde "İndir" düğmesi görünür. "İndir" düğmesini tıklayın, Allavsoft videoyu otomatik olarak indirecektir.

Sistem Gereksinimleri
Microsoft® Windows® 2000, Microsoft® Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8 veya Windows® 10
1GHz Intel® / AMD işlemci veya üstü
512MB RAM veya daha fazlası
Kurulum için 30 MB boş sabit disk alanı
Süper VGA (800 x 600) çözünürlük, 16 bit veya daha yüksek grafik kartı

Şartlar ve koşullar
-Ticari olmayan kullanım için 1 bilgisayar ömür boyu lisanstır.
-Ücretsiz güncelleme yok; hediye paketini güncellerseniz kayıt dışı hale gelebilir
-Ücretsiz teknik destek yok
-Bu teklif sona ermeden önce lisans anahtarını kullanmalısınız
-Lisansı etkinleştirmek için 1 hafta süreniz var.
-10.000+ etkinleştirme limitine sahiptir.

@Creative bilgisi dahilinde bu yasal paylasim yapilmistir!

Mac için Allavsoft indir: https://www.allavsoft.com/downloads/allavsoft-mac-3.22.4.7405.dmg
Kullanıcı adı: Shiftdelete.net
Lisans kodu: DD19-AC66-5B1C-FCF5-1F3B-C938-550C-F222

Windows için Allavsoft indir : https://www.allavsoft.com/downloads/allavsoft-3.22.4.7405.exe
Kullanıcı adı: Shiftdelete.net
Lisans kodu: DD1C-2B4E-B3B4-33CE-ECA7-831A-C9B9-E91C

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Teşekkür ederiz, iyi forumlar olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Linkte sıkıntı mı var indiremiyorum, bilgisayara zarar verebileceğinden engellenmiştir diyor.

Son düzenleme:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bir şekilde çözdüm ve kurdum uygulamayı, Türkçe dili de olsa imiş çok iyiymiş.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
ikisinin özelliklerinde farklilik var! Bahsettiginiz programi hic denemedim :)

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
ikisinin özelliklerinde farklilik var! Bahsettiginiz programi hic denemedim :)
Ooo evet haklısınız hocam biri sadece mp3 diğerinde sızım attığıniz da video indirme seçeneği de mevcut. Dalgınlığıma geldi, kusura bakmayın.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ooo evet haklısınız hocam biri sadece mp3 diğerinde sızım attığıniz da video indirme seçeneği de mevcut. Dalgınlığıma geldi, kusura bakmayın.
Ben kurdum PC' ye beğendim açıkçası ama Türkçe dili olsa imiş çok daha iyi olurmuş.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ekli dosyayı görüntüle 94411
Sizde bu hatayı aldınız herhalde nasıl çözdünüz? Bu değilse nasıl çözülür? @Lisans Bul
Evet bu hatayı aldım Smart Screen engellemiş, buradan değil de sol altta indirilen yerdeki tüm yönergelere devam dedim. Sonunda indirdi ve kurdum PC' ye.

Evet bu hatayı aldım Smart Screen engellemiş, buradan değil de sol altta indirilen yerdeki tüm yönergelere devam dedim. Sonunda indirdi ve kurdum PC' ye.
Sizde deneyin olacaktır.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702

Sizde deneyin olacaktır.
İndirirken altta çıkan bardan bahsediyorsunuz da yine aynı ekran çıktı. Çözemedim. :(

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
İndirirken altta çıkan bardan bahsediyorsunuz da yine aynı ekran çıktı. Çözemedim. :(
Bulursam resimli atacağım buradan ama sol altta çıkan indirme barındaki yönergelerden yapmıştım. Bende smart screen ekranı bu bölümde çıkmamıştı.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Windows 10 için:
Arama bölümüne smart screen yazın. Enterlayın.
Ekran Görüntüsü (131).png

Gelen ekrandan kapayı seçin. Uygulamayı kurun. Sonrasında tekrardan açabilirsiniz.
Ekran Görüntüsü (129).png

Ben böyle çözdüm arkadaşlar.

ek bilgiye tıkla yeni secenek çalıştır çıkacak
Kapalı olduğunda dediğiniz çıkmıyor sanırım. Uyar seçiliyse dediğiniz oluyor.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Konu günceldir ve kampanya gecerlidir!

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Lakin pek pratik bir uygulama değil işin doğrusu bu işte 4k downloader uygulaması daha iy ücretsiz kullanımda sadece uygulama içi reklam ve liste indirmeme gibi kısıtlamaları mevcut.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Lakin pek pratik bir uygulama değil işin doğrusu bu işte 4k downloader uygulaması daha iy ücretsiz kullanımda sadece uygulama içi reklam ve liste indirmeme gibi kısıtlamaları mevcut.

Dogrudur, herkesin beklentisi farklidir :) Bu tarz uygulamalarda benimde favorim IDM tekdir!

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Windows 10 için:
Arama bölümüne smart screen yazın. Enterlayın.
Ekli dosyayı görüntüle 94421
Gelen ekrandan kapayı seçin. Uygulamayı kurun. Sonrasında tekrardan açabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 94427
Ben böyle çözdüm arkadaşlar.

Kapalı olduğunda dediğiniz çıkmıyor sanırım. Uyar seçiliyse dediğiniz oluyor.
Bende de engelli şeklinde ayarlanmış. Ben ise bunu "uyar"olarak ayarladım ki ne olduğunu göreyim diye.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Bu anahtar ile daha sonraları (mesela 1 sene sonra) da lisansı aktive edebiliyor muyuz?

Bu arada video indirmek için aşağıdaki tarayıcı eklentisi de çok iyi. Şu ana kadar kullandığım en iyi video indirme eklentisi. Firefox eklentisi ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Arada bir bağış yapma sayfası çıksa da bağış yapmak zorunlu değil. Ama Chrome eklentisinde belli bir indirmeden sonra satın almak gerekiyor. EDGE eklentisi de var:

Firefox Eklentisi:

Normal eklenti hali ile tüm videoları indiremeyebilir. Bazı videoları indirebilmsi için PC'ye ayrıca bir setup daha kurmak gerekiyor. Zaten videoyu indiremediğinde otomatik o setup linkine yönlendiriyor.

Şu ana kadar yakalayamadığı ve indiremediği videoya rastlamadım YouTube hariç. YouTube videolarını indiremiyor. Zaten böyle bir şey yapmış olsa Google Chrome mağazasından ban yer. ?

Son düzenleme: