Alışveriş sitesi tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa sami03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1-Hızlı al
2-gittigidiyor
3-vatan computer
4-istanbul bilişim
5-limango
6-trendyol
7-bitenekadar
8-morhipo
9-markafoni
10-hepsiburada

benden bu kadar umarım işe yarar

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
limangodan almada nerden alırsan al

eterno

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İster sanal alış veriş yapın isterseniz dışarıdaki mağazalardan alın bence ilk olarak fiyat karşılaştırması yapmak en mantıklı hareket. akakce.com bu konuda oldukça güvenilir bir yer, forum kısmında mağazalar hakkında yorumlar var, oradan kim güvenli kim değil az çok fikir verebiliyor. Bir hepsiburada saplantısı almış gidiyor, bunu kırmak gerekiyor, adını duymadığınız ama işini çok doğru yapan, çok kısa sürede ürün teslimatı yapan küçük firmalara var, bunları gözardı etmeyin derim. akakce.com'da bu bahsettiğim firmaları forum kısmını inceleyerek bulabilirsiniz.
alisveris.com, incehesap.com, hiperucuz.com...

pasha00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Limango'yu tavsiye edebilirim. Güvenebileceğiniz bir yer. Bağlı olduğu otto group internet retailer top 400 şirket listesinde 2.sırada yer almıştır.

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
hızlıal ,deveyükü,büroteknik sürekli kullandığım siteler genel de iyi,sorunsuz olmuyor ama müşteri ile ilgileniyorlar...:)

Escaper

Asistan
Reaksiyon puanı
0

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
vatan
hepsiburada
hızlıal
korayspor(sadece spor ürünleri-ürünle beraber şekerde gönderiyorlar :) )

hepsinden alışveriş yaptım problemde yaşamadım ama hızlıal da herşey bulunmuyor

SnappeR001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sanalmarketim.com

hızlı kargo ve havaleyle ödemelerde %7 de indirim yapıyorlar,
bilgisayar bileşenleri konusunda tavsiye edebileceğim en iyi alışveriş sitesi
ayrıca nette gördüğüm kadarıyla müşteri memnuniyeti en yüksek site :)

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
teknolojik ürünler için genelde sanalpazar'ı kullanıyorum. diğer her türlü ihtiyaç için de gittigidiyor. bir de son zamanlarda faaliyete geçen arabulvar sitesinde de yeni olmasından ve adını duyurmak istemesinden ötürü iyi indirimler söz konusu.

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
''Webdenal '' şiddetle tavsiye ederim her zaman sıralama yaptığıımda en düşük fiyatı veriyor.Bir de bu alışveriş sitelerine puan veren bir site vardı oraya bakın en yüksek güvenilenler arasında.

Ayrıca aradığın ürünü sanalpazar ve gittigidiyorda tarat.Peşin fiyatı ,taksitli alışlarda vade farkı,kargo parasını her zaman göz önünde tut

byneco

Asistan
Reaksiyon puanı
1
vatan ın kampnayalarını beğenmesem de hız ve ürün açısından iyidir 24 saat olmadan ürün elime geçti

kanalistanbul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Eğer bilgisayar veya donanım alacaksanız kesinlikle teknobiyotik.com'u öneririm. Bugüne kadar 2 milyarlık alışveriş yapmışımdır. Sorun yaşadıklarım oldu, ama en fazla 1 güne kadar çözdüler. Hatalı ürünü hemen yenisiyle değiştirdiler. Müşteri hizmetleri gerçekten takdire şayan, keşke bütün alışveriş siteleri bu kaliteye ulaşssa.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
1 mesajlı üyelerin önerileri reklam kokuyor. :)

Garavel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer çin malı seviyorsan banggood.com

korelasyon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
markafoni, trendyol, limango, morhipo, daybayday, 1v1y hem çok şey var hem güvenliler.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Hepsiburada.com ve hizli.com sitelerinden çok ciddi sorunlar yaşayan ben e-ticarete tövbeliyim. Özellikle hepsiburada.com sitesi gerçekten rezalet bir site. sikayetvar.com adresinde binlerce güncel şikayet var.

Özellikle istanbulda olan birisi olarak görmediğim , ellemediğim, incelemediğim ve parasını ödediğim an sahip olamayacağım hiçbir ürünü almama prensibinde artık daha mutlu yaşıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...