Alışveriş için;

czrcasmx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba ben yakın zamanda ekran kartı ve kasa almayı düşünüyorum acaba nerden alsam daha avantajlı ve indirimli güvenilir uygun şekilde alırım? Önerileriniz nedir?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba ben yakın zamanda ekran kartı ve kasa almayı düşünüyorum acaba nerden alsam daha avantajlı ve indirimli güvenilir uygun şekilde alırım? Önerileriniz nedir?

Bir de açıkçası oyun oynamak için alacağım ekran kartını ancak GTX1050 almak istiyorum. Biraz bütçemi aşıyor, zorlasam alabilirim. Ama acaba AMD'ye mi yönelsem yoksa GT1030'a falan mı baksam bilemiyorum...

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,420

Bir de açıkçası oyun oynamak için alacağım ekran kartını ancak GTX1050 almak istiyorum. Biraz bütçemi aşıyor, zorlasam alabilirim. Ama acaba AMD'ye mi yönelsem yoksa GT1030'a falan mı baksam bilemiyorum...

Siz bütçe belirleyin. Ona göre önerelim.

czrcasmx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Yok aslında ben ekran kartı için o bütçeyi ayırabilirim dedim.

GTX1050 İstiyordum idealdi ama en uygun nerede bulurum bilemiyorum.

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,420
Yok aslında ben ekran kartı için o bütçeyi ayırabilirim dedim.

GTX1050 İstiyordum idealdi ama en uygun nerede bulurum bilemiyorum.
Maalesef fiyatı pahalı. en az 600TL civarı.

czrcasmx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu linkteki önerdiğiniz bu ekran kartına karar verdim. Dolar daha fazla yükselmeden alayım en iyisi. İşlemcimi de yakında değiştiririm umarım.