alınabilecek ucuz fiyat performans telefonları

Bu konuyu okuyanlar

anlatknkdinliyorum

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
GM 9proyu da öneririm sanırım 2500lerden düştü şu an da 1600lere satılıyo diye biliyorum ram,bellek,batarya yeterliliği olarak üst segmentlere yakın bi telefon bu arada

Reaksiyon puanı
628
GM 9proyu da öneririm sanırım 2500lerden düştü şu an da 1600lere satılıyo diye biliyorum ram,bellek,batarya yeterliliği olarak üst segmentlere yakın bi telefon bu arada
Üste yakın değil orta. Ortanın tam ortası hatta. Redmi Note 7 gibi. Mi 9T, RN 8 Pro, A80 gibi cihazlar orta-üst oluyor.

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Aynen çok güzel olmuş ama kesinlikle redmi note 7 i tavsiye ederim böyle bir telefon yok fiyat performans tavan gerçekten

yusufyaman55

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
listeyi yeniliyorum tasarım olarak bana çok sade ama özellik bakımından fiyatına göre çok iyi olan modelleri paylaşacağım

1.gm9pro

1500-ve 1600 arasında alabileceğiniz yerli üretim bir telefon

öncelikle snapdragon 660 gibi oyunlarda olsun sosyal medyada olsun,sizi rahat ettirecek bir işlemciye sahip
Ayrıyetten kamerası dxomark testinde 90 puan aldı yani bu demek oluyor kamerası bu fiyata göre çok çok iyi bir performans verecektir
android one telefonu dolayısıyla güncelleme konusunda öncelikli bir telefon
type-c kullanması büyük bir avantaj
antutu testindede 141934 aldı bu skorda gayet yeterli bir skor, bana kalırsa en iddialı yerli üretim telefonu budur
Ekli dosyayı görüntüle 79282

2.xiaomi redmi note 5

geçen yılın en iddialı f/p telefonlarından birisiydi
şu an internette 1015 ile 1300 arasında bulabiliyorsunuz ki bence çok uygun özellikleri var
bu telefon rakibi olan redmi note 6 pro ile birlikte cep dostu olarak karşımıza çıkıyor
çok para vermeyim ama mutluda olayim diyorsanız bu telefon size göre

snapdragon 636,4gb ram ile gelen bu telefonun kamera ve işlemci performansı gayet yeterli çünki snapdragon 636 oyunlarda orta veya düşük seviyede gayet akıcı oynatsada pil performansı anlamında sizi memnun edecektir .
Eğer çok film izleyen birisiyseniz ekran oranı gayet kalın ve büyük sizi memnun edecektir
Ekli dosyayı görüntüle 79283

3.xiaomi mia2

1500-1606 segmentinde
2018 yılının sonu ve 2019 yılının ortalarındaki f/p şampiyonu budur

bi kere usb-c snapdragon 660 , fiyatına göre şaşırtacak derecede iyi olan bir kamera (bana kalırsa fotoğraf ve video hastaları için birebir)

saf android telefonu,ayrıyetten ince telefon seviyorsanız oldukça hafif bir telefon

benim için 2 dezavantajı var
1.jak girişi yok
2.malesef 3000 mah bataryası var
Ekli dosyayı görüntüle 79284

4.redmi 7

redmi note 7 modelinin alt segmenti
snapdragon 632 kullanıyor
bu telefonda ucuza güncel bir telefon deneyimi sunmak için yapılmış bir telefon

eğer arada 2 fotoğraf çekerim 5 dk oyun oynarım ve sosyal medyaya girerim diyorsanız bu telefon size göre

Ekli dosyayı görüntüle 79285

5.samsung a10

an itibari ile 980 lira gibi bir fiyata bulabiliyorsunuz
samsung a serisinin en ucuz telefonu 1000 lira altında çok iyi bir performans veriyor

ekranını çok beğendim gayet büyük ve canlı ama 720p olmasaymış keşke

işlemci anlamında exynos 7884 kullanıyor bu işlemcide snapdragon 636 dan bi tık daha iyi performans veriyor

kamera anlamında dediğim gibi arada 2 video ve fotoğraf çeken birisiyseniz sizi tatmin edeceğini düşünüyorum
jak girişinin olmasıda bir avantaj
Ekli dosyayı görüntüle 79286

6.redmi s2

1000 lira fiyatta xiaominin orta giriş seviyesi için ürettiği telefon
şahsen kamer anlamında beni şaşırttı çünki 1000 lira fiyata çok güzel bir kamerası ve modları var
snapdragon 625 kullanıyor bu işlemcide fiyatına göre sizi tatmin edecek bir işlemci
tabiki pubg gibi oyunlarda en düşük ayarlarda oynayacaksınız hatta kısılmış olan lite versiyonları oynamanız gerekebilir
ama düşük ayarda bile sizi memnun edecektir
1000 liranız varsa bence düşünmeden bunu alın
Ekli dosyayı görüntüle 79287
gm 9 pro kullanıyorum 2 aydır gerçekten de işlemci performansından amoled ekran kalitesine gorillaglass dayanıklılığından rambellek kapasitesine kadar biçok özelliğinden memnun kaldım. güncellemeleri de hızlı gönderirlerse harikulade bi telefon bence.

Son mesajlar