Alın size xbox!

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Biliyorum burası PS3 bölümü ancak burası daha güncel xbox takılanlar bile gelip PS3 ü lekeliyorlar.Güncel tarafa açmak istedim.Dediğim gibi neden xbox.O lanet okudunuz amerikan malını almasaydınız.Sony bize değer verdi avrupada ne varsa daha erken verdi(japonlar mö kankilerimiz:biggrin:)şimdi bize değer vermeyen bir firmanın xbox fanatiğiyiz.Sony bize Türkçe oyun verdi xbox çıkışından 6 yıl sonra buraya geldi.Ba ba ba baaaa!

SONY MARKASINA İHANET ETTİNİZ

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Evlat Sony neden sana Türkçe oyun veriyor söyleyim Dünyada Japonya'dan sonra Xbox'ı bariz olarak geçen tek ülke Türkiye bu da onları sevdiğimizden değil live gibi bir servisten habersiz cahil oyuncularımız olduğundan

Reaksiyon puanı
16,118
şuda var bazıları ps3 alınca birde xbox 360 almalı diyor sonra xbox 360'a parası kalmıyor alamıyor ben ikisini de alamayanı gördüm benim ona almamı istiyor saftorik ayranıyok içmeye...

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
neymiiiş SDN de konu açmadan önce 26.000.000.000.000.000.000.001 kez düşünmen gerekiyormuuş :)

Pepee pepee çok üzülüyor

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evlat Sony neden sana Türkçe oyun veriyor söyleyim Dünyada Japonya'dan sonra Xbox'ı bariz olarak geçen tek ülke Türkiye bu da onları sevdiğimizden değil live gibi bir servisten habersiz cahil oyuncularımız olduğundan

Onları seviyoz demedim.Çıkar işi o.Ha bu arada nerenle okudun biraz şakalaşayım dedim.

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
sakin olun şampuan galatasaray çıktı :p hacı neyin polemiğindesiniz :) bacak kılımla okudum diyüü yav

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Geyikler.Çok iyi kaos ortamı :D:devil:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

neymiiiş SDN de konu açmadan önce 26.000.000.000.000.000.000.001 kez düşünmen gerekiyormuuş :)

Pepee pepee çok üzülüyor

Allah aşkına pepe nerden çıktı:lol:

Merak etme sen kadar bunamadım:devil:

Buna iyi cevap diyorsan bişiy görmemişsin.Forumda daha ağır cevaplar var.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
"bu üyenin allah cezasını versin" buttonunu aradım bulamadım

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Amma şey dediniz :dil:

Bu benim kendi düşüncelerim nazik bi şekilde xbox ın iyi yönlerini anlatsanız daha İYİ olurdu.Bağırmaya Allah belanı versin demeye gerek yok:lol:

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Haa bu arada insanların düşünceleri için allah belanı versin demek gerekmez :dil:

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sony Baktıki Xbox Türkiyedede Yayılmaya Başladı Herkes Yavaş Yavaş Xbox'un Daha İyi Oldugunu Anladı Bu Sony'de İşe Bi El Attı Tr Oyunlar Çıkararak. Ama Microsoft'un Gelecekte Daha Çok Tr Oyun Çıkarıp Çıkarmayacağını Nerden Biliyorsun Birden Bir Patlama Olabilir .
Microsoft Xbox'ın Türkiye Ceo'su Türkçe Oyunlar Çıkarmaya Firma Daha Çok Gayret Göstericek Daha Çok Türkçe Oyunlar Sizlerle Olucak Tarzı Bir Konuşma Yaptı Konuşma Tam Böyle Değildi Ama Buna Benzerdi Türkçe Oyunlar Daha Çok Çıkıcak Yani .

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Playstation bencede daha iyi.Xbox2ın tek avantajı korsan oynatması.Zaten Türk halkına korsanı ver baş tacı etsin (bende korsan oynuyorum :D)

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Playstation bencede daha iyi.Xbox2ın tek avantajı korsan oynatması.Zaten Türk halkına korsanı ver baş tacı etsin (bende korsan oynuyorum :D)

Ps3'de Sanki Hiç Korsan Yok :) Yıl 2013 Bunlar Eskidi Artık İkiside Çok Rahatlıkla Kırılıyor Süper Slim Modeller Hariç .
Hemde Oyunları Türkçe Dublaj Yaptılarda Bizmi Orjinal Almadık Crysis Serisinin Hepsi Var Bende Orjinal Olarak :)
Oyunlar Ne Zaman Türkçe Dublaj Olmaya Başlar Türkiyede Orjinal Oyun Satışları Gözle Görülür Şekilde Artar .

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ps3'de Sanki Hiç Korsan Yok :) Yıl 2013 Bunlar Eskidi Artık İkiside Çok Rahatlıkla Kırılıyor Süper Slim Modeller Hariç .
Hemde Oyunları Türkçe Dublaj Yaptılarda Bizmi Orjinal Almadık Crysis Serisinin Hepsi Var Bende Orjinal Olarak :)
Oyunlar Ne Zaman Türkçe Dublaj Olmaya Başlar Türkiyede Orjinal Oyun Satışları Gözle Görülür Şekilde Artar .

Pek sanmıyorum :D fiyatlar ucuzlarsa belki. 240 tlye oyun satarlarsa kimse korsan oynayanlara bir şey diyemez

lamantra

Asistan
Reaksiyon puanı
0
xbox oyunları neden pc lerde çıkmıyo.

Son mesajlar