Ali Koç Neden İfadeye Çağrıldı?

Ahmet Alışık

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
30
Ali Koç Neden İfadeye Çağrıldı?

Süper Lig'de sezonun 37. haftasında oynanan Galatasaray vs Fenerbahçe derbisinde yaşanan olaylardan dolayı Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve eski yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki ifadeye çağrıldı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının 19 mayıs'taki Galatasaray vs Fenerbahçe maçının ardından yaşanan ve stadyum müdürü Ali Çelikkıran'ın darbedildiği olaylara ilişkin soruşturması sürüyor. Soruşturma kapsamında, Ali koç ve Selahattin Baki "şüpheli" olarak ifadeye çağrıldı.
Ali Koç ve Selahattin bugün Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne ifade için gelmesi bekleniyor.

1720165313391.png
1720165344660.png

Son düzenleme:

Fakehero

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,539
Spor müsabakalarında kulüp yöneticilerinin de sorumlulukları vardır. Çağırılmalarında bence abes bir durum bulunmuyor.

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
744
Çok abes durum takımının hakkını savunmaya çalışan bir başkan ile GİZLİ KAHRAMANLIKLAR ile şampiyon olan bir tarafın karşı karşıya geldiği nokta

telliahmet036

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Çağrılması normal de aradan ne kadar süre geçmiş yeni mi çağırıyorlar?

pesimist

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,057
Çok abes durum takımının hakkını savunmaya çalışan bir başkan ile GİZLİ KAHRAMANLIKLAR ile şampiyon olan bir tarafın karşı karşıya geldiği nokta

Hakkını savunmaya çalışan diyorsun da, adamı dövmüşler orda :D

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
744
Ne olmasını isterdiniz mesela?
Mesela

Şampiyonlu yolunda GİZLİ KAHRAMANLAR olmasın isterdim

Hani kendi dedi ya galasataray’ın bu şampiyonluktaki destekçisi GİZLİ KAHRAMANLAR onlar şampiyonluğumuzun GİZLİ KAHRAMANLARI diye

Galiba Gizli Kahramanlar bir çizgi film başrolde Galatasaray herhalde

Fakehero

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,539
Mesela

Şampiyonlu yolunda GİZLİ KAHRAMANLAR olmasın isterdim

Hani kendi dedi ya galasataray’ın bu şampiyonluktaki destekçisi GİZLİ KAHRAMANLAR onlar şampiyonluğumuzun GİZLİ KAHRAMANLARI diye

Galiba Gizli Kahramanlar bir çizgi film başrolde Galatasaray herhalde
Şu argümanı bırakın artık. Fenerbahçe şampiyon olmadığında hep gizli kahramanlar diğer takımları şampiyon yapıyorlar. Çok anlamsız bir argüman bu.

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
744
Öyle mi ?
Argüman mı ?
Anlamsız mı ?

O zaman bunu Divan kurulu üyenize Raşit Ömer Kükner’e anlat koyuyorum buraya

Ekli dosyalar

• IMG_8042.jpeg
    IMG_8042.jpeg
    119.5 KB · Görüntüleme: 23

Fakehero

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,539
Öyle mi ?
Argüman mı ?
Anlamsız mı ?

O zaman bunu Divan kurulu üyenize Raşit Ömer Kükner’e anlat koyuyorum buraya
Gizli kahramanlar ile neyi kast ediyor belli değil. Bunu istediğiniz yere çekebilirsiniz. Ben bunu bu kulubün çalışanları olarak yorumlarken, siz bunu Fenerbahçe karşıtı olan hakemler, TFF yöneticileri olarak yorumlayabilirsiniz.

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
744
Gizli kahramanlar ile neyi kast ediyor belli değil. Bunu istediğiniz yere çekebilirsiniz. Ben bunu bu kulubün çalışanları olarak yorumlarken, siz bunu Fenerbahçe karşıtı olan hakemler, TFF yöneticileri olarak yorumlayabilirsiniz.
O zaman o şekilde ucu açık konuşmamalı ki bizde istediğimiz yere çekmeyelim

Fakehero

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,539
O zaman o şekilde ucu açık konuşmamalı ki bizde istediğimiz yere çekmeyelim
Mesela bende aşağıdaki videoyu Fenerbahçe şike yapmış, bu da itirafıdır şeklinde yorumlayabilirim.
Sizde öyle değildir dersiniz. Bu durumda hangimiz haklı olabiliriz.

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
975

Cas da şike yaptıkları onaylanan kulübün taraftarına bir şey anlatmaya gerek yok dostum. Ligde "gizli kahramanlar" ve ülkede "dış güçler" hiç bir zaman bitmeyecek...

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
744
Cas da şike yaptıkları onaylanan kulübün taraftarına bir şey anlatmaya gerek yok dostum. Ligde "gizli kahramanlar" ve ülkede "dış güçler" hiç bir zaman bitmeyecek...

Mesela bende aşağıdaki videoyu Fenerbahçe şike yapmış, bu da itirafıdır şeklinde yorumlayabilirim.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Aykut Kocamanın videosu 9 yıl evvel yayınlanmış muhtemelen 2013’lerde söylemiş bir takım diyede sizi kastetmiş

Vereceksen cevabını güncel veremiyorsan geçmiş yağmura kepenek atma

Oradan birileri de kendisine bizimle muhatap olma dememize rağmen bize laf atmış kızım sana söylüyorum gelinim sen anla tarzında yorum atmış insanda yüz olur…Seninle konuşmayacağını söyleyen birini ima dahi etmez…

Son düzenleme:

Fakehero

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,539

Aykut Kocamanın videosu 9 yıl evvel yayınlanmış muhtemelen 2013’lerde söylemiş bir takım diyede sizi kastetmiş

Vereceksen cevabını güncel veremiyorsan geçmiş yağmura kepenek atma

Oradan birileri de kendisine bizimle muhatap olma dememize rağmen bize laf atmış kızım sana söylüyorum gelinim sen anla tarzında yorum atmış insanda yüz olur…Seninle konuşmayacağını söyleyen birini ima dahi etmez…
Tabi Galatasarayı kastetmiştir değil mi? Ben Galatasaray birşey yapmadı bile demedim. İstediğiniz yere çekiyorsunuz laflarımı. Aykut Kocaman açıkça bir sürü takım hız sınırını aştı biz de aştık ama radar sadece bize tutuldu diyor. Bu bir itiraftır. Açıkça o zaman ligde şike yapıldığının itirafıdır. Şike olayından mağdur olundu ya her seferinde birşey olsa bunun arkasına geçiliyor.

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
744
Tabi Galatasarayı kastetmiştir değil mi? Ben Galatasaray birşey yapmadı bile demedim. İstediğiniz yere çekiyorsunuz laflarımı. Aykut Kocaman açıkça bir sürü takım hız sınırını aştı biz de aştık ama radar sadece bize tutuldu diyor. Bu bir itiraftır. Açıkça o zaman ligde şike yapıldığının itirafıdır. Şike olayından mağdur olundu ya her seferinde birşey olsa bunun arkasına geçiliyor.
O zaman GİZLİ KAHRAMANLAR’DA çizgi film kahramanı değil şikedir…

Eğer kulübün içerisinden birisi olsaydı;İsim söylemekten gocunmaz gurur duyarlardı değil mi ?

Mesela ben kulüpte olsam şampiyonlukta payım olsa adımın söylenmesi ancak gurur verir…

Ama suç işlenmişse GİZLİ kalsın istenir

Adı üstünde GİZLİ

Himmetçileri de biz oynatmadık
Hakan Şükür ve Arif Erdem

Fakehero

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,539
O zaman GİZLİ KAHRAMANLAR’DA çizgi film kahramanı değil şikedir…

Eğer kulübün içerisinden birisi olsaydı;İsim söylemekten gocunmaz gurur duyarlardı değil mi ?

Mesela ben kulüpte olsam şampiyonlukta payım olsa adımın söylenmesi ancak gurur verir…

Ama suç işlenmişse GİZLİ kalsın istenir

Adı üstünde GİZLİ

Himmetçileri de biz oynatmadık
Hakan Şükür ve Arif Erdem
Lafı neresinden tutsam da çevirsem diyorsunuz. Himmetçiler dedikleriniz sadece en ön planda olanlardı. O toplantılara gidip kariyerinin ilerleyen dönemlerinde Fenerbahçeye transfer olan da var.
Bir kulüpte o kadar çok çalışan var ki, hepsini saymak yerine bu tercih edilmiş olabilir. Top toplayıcısından, temizlikçisine, antrenöründen, hocalara kadar bir sürü kişi var.
Sizin görüşünüze göre gizli kahramanlar var Fenerbahçe şampiyon olamadığında Beşiktaşı, Başakşehiri,Trabzonu şampiyon yaptılar. Hadi diyelim 2011den beri bu böyle. Bu durumda 2014teki Fenerbahçenin şampiyonluğunu da bu gizli kahramanlar yaptı denilebilir.
Ligde sadece Fenerbahçe hakkıyla,tertemiz,şikesiz şampiyon oluyor kalanları hile hurdayla şampiyon oluyor öyle mi?

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
744
Lafı neresinden tutsam da çevirsem diyorsunuz. Himmetçiler dedikleriniz sadece en ön planda olanlardı. O toplantılara gidip kariyerinin ilerleyen dönemlerinde Fenerbahçeye transfer olan da var.
Bir kulüpte o kadar çok çalışan var ki, hepsini saymak yerine bu tercih edilmiş olabilir. Top toplayıcısından, temizlikçisine, antrenöründen, hocalara kadar bir sürü kişi var.
Sizin görüşünüze göre gizli kahramanlar var Fenerbahçe şampiyon olamadığında Beşiktaşı, Başakşehiri,Trabzonu şampiyon yaptılar. Hadi diyelim 2011den beri bu böyle. Bu durumda 2014teki Fenerbahçenin şampiyonluğunu da bu gizli kahramanlar yaptı denilebilir.
Ligde sadece Fenerbahçe hakkıyla,tertemiz,şikesiz şampiyon oluyor kalanları hile hurdayla şampiyon oluyor öyle mi?
Öyle birşey demedim burada sadece Galatasaray’dan bahsediyorum ben 8-0 Ankaragücü maçı geçmişten bahsedersek bu ülkeye şikeyi Galatasaray getirdi…

Mesela Beşiktaş yaptı sen 1952 yılı öncesinde Beşiktaş’a 2 şampiyonluğu verirsen o zaman çıkıp Fenerbahçe 28 derse ayıp demeyeceksin adam ister çünkü başka takıma verdin diğerinde der ki benimkinide ver…

Fenerbahçe 60 milyon €uro’luk tazminat davası açmış ne için ? 3 Temmuz için

Peki şindi bu tazminatı TFF öderse FENERBAHÇE’de ben zarar gördüm deyip davayı emsal gösterip FİFA’ya gider de 2 UCL katılım hakkımı ya para olarak yada direk UCL’ye katılım olarak verin derse be olacak ?