Haber Ali Koç, Aziz Yıldırım'ı televizyonda yüzleşmeye davet etti

barisbiyik

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,061
GOry9LUWYAAgWSw.jpg
GOrzBQ6W0AEYmkw.jpg

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Aziz Yıldırım'ı televizyonda tartışmaya davet ederek, kongre üyelerine saygı ve Fenerbahçe demokrasisi adına iki adayın TV'ye çıkarak daha iyi bilgi vereceğini belirtti.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Graveworm

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,176
Yemez. O kadar hakareti, suçu televizyonda birbirlerine söyleyemezler. Youtube'da güzel bir mod eşliğinde olursa olur ama hiç sanmıyorum.

barisbiyik

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,061
Yemez. O kadar hakareti, suçu televizyonda birbirlerine söyleyemezler. Youtube'da güzel bir mod eşliğinde olursa olur ama hiç sanmıyorum.
Youtube değilde çıkarlarsa FBTVye çıkarlar

barisbiyik

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,061
Onu da şifreli yayınlarlar hocam. Aziz Yıldırım'ın şekeri tansiyonu oynar, başlar küfür etmeye :D
Valla hocam ben hiç ihtimal vermiyorum yan yana geleceklerini çünkü Aziz Yıldırım böyle bir şeyle uğraşmaz diye düşünüyorum başka öncelikleri vardır :D

Graveworm

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,176
Valla hocam ben hiç ihtimal vermiyorum yan yana geleceklerini çünkü Aziz Yıldırım böyle bir şeyle uğraşmaz diye düşünüyorum başka öncelikleri vardır :D

Aslında ikisi de birbiriyle uğraşmayı çok seviyor. Bunlar klasik CHP-AKP gibi. Biri der hodri meydan, ötekisi der hodri meydan, sonuç yok :D Ama çok sağlam Youtube moderatörlerinden birileri anlaşırsa hem canlı yayın izlenme rekoru kırar, hem de insanların aklındaki soruları sorarlar.

barisbiyik

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,061
Aslında ikisi de birbiriyle uğraşmayı çok seviyor. Bunlar klasik CHP-AKP gibi. Biri der hodri meydan, ötekisi der hodri meydan, sonuç yok :D Ama çok sağlam Youtube moderatörlerinden birileri anlaşırsa hem canlı yayın izlenme rekoru kırar, hem de insanların aklındaki soruları sorarlar.
Aziz Yıldırımla Ali Koç değilde uzun zamandır konuşulan Dursun ile Ali koçun konuşması rekor üstüne rekor kırar

Graveworm

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,176
Boş işler artık fenerli olarak farklı şeyler istiyoruz.

Hocam siz bayadır farklı şeyler istiyorsunuz ama başkan adayları ve başkanlarınız aynı kişi olduğu sürece o farklı şeylere kavuşamayacaksınız gibi geliyor bana.
Aziz Yıldırımla Ali Koç değilde uzun zamandır konuşulan Dursun ile Ali koçun konuşması rekor üstüne rekor kırar

Valla hocam isimden bağımsız Galatasaray-Fenerbahçe başkanlarının kapışması cidden güzel olur. Ama bu aralar Aziz ile Ali gündemde olduğu için öyle dedim. Cidden rekorlar kırabilir o 2 kişinin kozlarını paylaşması.