Aleyna Tilki'nin düşük not kavgası başına iş açtı

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Küçük yaşına rağmen gece kulüplerinde şarkı söylediği için gündem olan Aleyna Tilki'nin başı yine dertte.

Aleyna Tilki, sınav kağıdını sosyal medyadan paylaşınca, disipline verilmiş ve yeniden sınavlara girmek zorunda kalmıştı. Bu kez aldığı düşük notlar nedeniyle öğretmenleriyle tartıştı, şimdi okul ile ilişiğinin kesilmesi gündemde.

Öğretmenler kurulu, paylaşımı nedeniyle genç şarkıcının bütün derslerden tekrar sınava girmesi kararı almıştı.

Karara uyup tüm derslerden yeniden sınava giren genç şarkıcı, daha düşük notlar gelince sınıf öğretmeniyle kavga etti. Bu nedenle bir kez daha disipline verilen Tilki’nin okulla ilişiğinin kesilme ihtimali yüksek.

2cf0194f87d73a147577ade050e2037f_sosyaljpeg.jpeg

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Küçük yaşına rağmen gece kulüplerinde şarkı söylediği için gündem olan Aleyna Tilki'nin başı yine dertte.

Aleyna Tilki, sınav kağıdını sosyal medyadan paylaşınca, disipline verilmiş ve yeniden sınavlara girmek zorunda kalmıştı. Bu kez aldığı düşük notlar nedeniyle öğretmenleriyle tartıştı, şimdi okul ile ilişiğinin kesilmesi gündemde.

Öğretmenler kurulu, paylaşımı nedeniyle genç şarkıcının bütün derslerden tekrar sınava girmesi kararı almıştı.

Karara uyup tüm derslerden yeniden sınava giren genç şarkıcı, daha düşük notlar gelince sınıf öğretmeniyle kavga etti. Bu nedenle bir kez daha disipline verilen Tilki’nin okulla ilişiğinin kesilme ihtimali yüksek.

2cf0194f87d73a147577ade050e2037f_sosyaljpeg.jpeg

Bu nasıl yazılı? Bizim yazılıları bir görseniz :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Şimdi buradan uzun uzun okulun ceza verme nedenini aciklarim ama.
Okul görüldüğü uzere mallar geçsin üzerine bir yazili yapıyor, sorular paylasilinca da bu anlaşılıyor sebep bu.

[Fi]Lounge

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Abi bu sorular ne? :D Cidden şoktayım. Fizikten 100 alan masun köylü, Aleyna...
--- Gönderi Güncellendi ---
Hava atarken havası alınan buna denir heral...

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Kara mizah dedikleri bu olsa gerek!
Güleyim mi? Ağlayayım mı? Bilemedim...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
çocuğun şöhreti var diye ezmeye çalışıyolar bunlar nasıl öğretmen karşında ergen insan var çocuk bu atarda yapar sen olgunlukla karşıla...

[Fi]Lounge

Asistan
Reaksiyon puanı
114
çocuğun şöhreti var diye ezmeye çalışıyolar bunlar nasıl öğretmen karşında ergen insan var çocuk bu atarda yapar sen olgunlukla karşıla...
Biraz agir davranmislar ama elindeki kagit bir resmi kagit. Uyarilma almasi yeterdi. Hava atayim derken bu duruma dustu.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Biraz agir davranmislar ama elindeki kagit bir resmi kagit. Uyarilma almasi yeterdi. Hava atayim derken bu duruma dustu.
benim kim olduğumu biliyormusun diyen babası olsaydı hiç bir şey yapamazlardı biraz ünlü oldu diye ezmeye çalışan ezikler var orda...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
benim kim olduğumu biliyormusun diyen babası olsaydı hiç bir şey yapamazlardı biraz ünlü oldu diye ezmeye çalışan ezikler var orda...

O kadar da değil, her zamanki gibi, şöhreti kaldıramayan klasik Türk psikolojisi diyelim. Kimse şöhreti olan birini ezmeye kalkmaz, yeter ki sen onları böcek gibi görmeye kalkma. Lakin o kızcağızın tipinde bi kere şımarıklık, aşırı derecede kibirlilik sendromları var. Sen okuluna, öğretmenine şımarıklık etmediğin, nazik ve mütevazi olduğun sürece seni niye ezmeye çalışsınlar yav, var mı böyle bir mantık dünya yüzünde.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
O kadar da değil, her zamanki gibi, şöhreti kaldıramayan klasik Türk psikolojisi diyelim. Kimse şöhreti olan birini ezmeye kalkmaz, yeter ki sen onları böcek gibi görmeye kalkma. Lakin o kızcağızın tipinde bi kere şımarıklık, aşırı derecede kibirlilik sendromları var. Sen okuluna, öğretmenine şımarıklık etmediğin, nazik ve mütevazi olduğun sürece seni niye ezmeye çalışsınlar yav, var mı böyle bir mantık dünya yüzünde.
abov benim kızım olsa o öğretmenler,müdür ayvayı yemişler okulu başlarına yıkardım makmelik olurduk olay sınav kağıdının fotosunu paylaşması olarak başlamış halbuki aleyna kızım sınav kağıdının fotosunu sosyal medyada paylaşma yoksa sınav geçersiz olur deselerdi hiç böyle olmazdı...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
abov benim kızım olsa o öğretmenler,müdür ayvayı yemişler okulu başlarına yıkardım makmelik olurduk olay sınav kağıdının fotosunu paylaşması olarak başlamış halbuki aleyna kızım sınav kağıdının fotosunu sosyal medyada paylaşma yoksa sınav geçersiz olur deselerdi hiç böyle olmazdı...

İyi de mevzuun o kadar basit olabileceğini nasıl düşünürsün be konfi, aralarında neler geçtiğini bilebiliyor muyuz?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
İyi de mevzuun o kadar basit olabileceğini nasıl düşünürsün be konfi, aralarında neler geçtiğini bilebiliyor muyuz?
ne olduğu ortada küçük tatlı kızımıza sosyal linç girişimi oluyor gerçi o kızçeyi dinlemem ama şöhreti yüzünden harcamak isteyen kötü niyetli insanlara maruz kaldığı apaçık ortada...
#diren Aleyna Tilki diyesim var o yaşdaki çoğu ergen biraz atarlı olur normal eski çalıştığım teknoloji ticarette stajerler de böyledi benim dışında herkese atarlıydılar...

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Size ne yalan soyliyeyim. Fizigim kotu. 25 aldim. Hocamiz zor soruyor. Su kagit onume gelse en asagi 85 alirdim...
Haklısın
--- Gönderi Güncellendi ---
Şimdi buradan uzun uzun okulun ceza verme nedenini aciklarim ama.
Okul görüldüğü uzere mallar geçsin üzerine bir yazili yapıyor, sorular paylasilinca da bu anlaşılıyor sebep bu.
Dediğinin geneline katılıyorum. Mallar kelimesi hariç. Çünkü özel durumlar olabiliyor. Aleyna'nın durumuda zor. Hem lisedesin hemde şöhretlisin. Ama yinede tüm soruların bu kadar basit olması başlı başına abes bir durum.
Ezmeye çalışsalar o kadar kolay soru sormazlardı. Buradan liselilere sormak istiyorum. Böyle Fizik sınavı oldunuz mu?
Atar da yapsa olgunlukla karşılamalı demişsin. Liselerin bir Eğitim kurumu olduğunu unutmamak lazım. Ödüller ve Cezalar verilirken, sadece bireysel anlamda değerlendirilmemelidir.