Alex mi? Hagi mi?

ALEX mi? HAGI mi?

• ALEX

Kullanılan: 59 45.4%
  • HAGI

Kullanılan: 71 54.6%

• Kullanılan toplam oy
    130

Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Galatasaray'ın efsane oyuncusu Gheroghe Hagi mi, yoksa ezeli rakiplerinin bile sonsuz saygısını kazanan, Süper Lig tarihinin en efsane oyuncularından biri olan Alexsandro De Souza mı?

Kağıt üstünde değerler ALEX'i gösteriyor. Peki Kalplerimiz hangisini gösteriyor? ALEX mi? HAGI mi?

1592075291296.png

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Galatasaray'ın efsane oyuncusu Gheroghe Hagi mi, yoksa ezeli rakiplerinin bile sonsuz saygısını kazanan, Süper Lig tarihinin en efsane oyuncularından biri olan Alexsandro De Souza mı?

Kağıt üstünde değerler ALEX'i gösteriyor. Peki Kalplerimiz hangisini gösteriyor? ALEX mi? HAGI mi?

Ekli dosyayı görüntüle 104279
elbette hagi. türk futbol tarihi onun gibi bir futbolcu daha hala görmedi.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Karakter olarak Alex derim. Daha sakin bir yapısı vardı. Ama yetenek ve hırs konusunda Hagi daha iyiydi.

KarabelaGustavo

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Karakter de Alex yetenek olarak oyun bilgisi, teknik anlamda da Alexin altta kalır yanı yok totalde tabi ki DOKTOR

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Futbol takımı tutmayı ilkokulda bıraktım. Artık futbol ilgimi çekmiyor neredeyse hiç bir futbolcuyu tanımıyorum.
Ancak çocukluğumda hayran olduğum iki isim var 1. Alex De SOUZA 2. Roberto CARLOS

Son düzenleme:

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

Ekli dosyayı görüntüle 104279
Hagi bence daha iyi ama Alexte hem karakter olarak hem de golleri,asistleri ile önemli bir futbolcuydu.

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
bir besiktasli olarak kesinlikle gözü kapali hagi derim.. Alex local olarak iyi bir futbolcu ancak global anlamda bir önemi yok, dünya capinda taninirligi yok.. hagi ise dünya markasi.. haci murat ile ferrari karsilastirmasi gibi geliyor bana..

Türkiye'ye hagi gibi bir futbolcu daha gelmez

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Eski Bir Beşiktaşlı Uzun Yıllardır Takım Tutmayan Biri Olarak HAGİ.

Alex İçin Karakter Olayıyla Giriş Yapan Arkadaşları Anlamıyorum.

Hagi Karaktersizmiydi ¿

Gerek Karakteri, Gerek Çalışma Azmi, Saha İçi Çalışkanlılığı, Gerek Takımdaşlık, Gerek Kariyeri, Gerek Teknik ve Eğittiği Futbolcular Takımdan Ayrılırken / Futbola Veda Ederken Sorunsuz Polemiksiz Ayrılması vs Tüm Kulvarlarda Alex’ten İyidir.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Her yönüyle Alex.
O futbolda zekânın, tekniğin, yeteneğin bir senteziydi adeta.
Tek kusuru çok hızlı olamamasıydı.
Ama o nice defalar maçın gidişatını çeviren adamdı. Gerçek bir liderdi.

1592165481001.png

Özel Not: 3000. gol derken, bu Alex'in değil, Fenerbahçe adına atılan gol

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Kimse kusura bakmasın ama futbolculuk olarak kıyaslıyorsak eğer ülkeye gelmiş Sneijder bile Alex'ten daha iyi futbolcuydu. Hagi ile Alex'i kıyaslamak bana mantıklı gelmiyor. Karpatların Maradonası her yönüyle çok daha üstün. Alex'te çok büyük ve saygı duyulması gereken bir futbolcuydu o ayrı konu.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Kimse kusura bakmasın ama futbolculuk olarak kıyaslıyorsak eğer ülkeye gelmiş Sneijder bile Alex'ten daha iyi futbolcuydu. Hagi ile Alex'i kıyaslamak bana mantıklı gelmiyor. Karpatların Maradonası her yönüyle çok daha üstün. Alex'te çok büyük ve saygı duyulması gereken bir futbolcuydu o ayrı konu.
Mesela ne yönüyle üstün?
Barcelona'dan geldi. Takıma bile giremedi orada. Ben onu asla kötülemiyor, küçümsemiyorum. Kabul, harika bir oyuncuydu. Lakin Alex ayarında bir oyuncudur belki, ama ondan çok daha üstün derseniz bu haksızlık olur. Konuyu açan arkadaş oraya istatistikleri dayamış, isterseniz bir daha bakın.