Alex: "Büyük maçta gol at.."

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
“Maçın başlarında bu kadar erken gol atmamıştım daha önce. Ama bundan da önemlisi maça böyle bir golle başlayınca Beşiktaş planladığı şekilden farklı oynamaya başladı. Defansif bir planda oynayacağı görülüyordu çünkü. Daha sonra bunu değiştirmek zorunda kaldılar ve bu da bizim oyun içindeki işimizi kolaylaştırdı. Güzel bir galibiyet aldık.

“Şuanda ligde Bursaspor’un da alacağı sonuçlara bakmamız lazım. Ancak daha önce bizim boynumuzun borcu olan bundan sonraki maçlarımızı almamız gerekiyor. Haftaya Kasımpaşa maçımız da zor bir maç olacak ama kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz..”

Bu arada golden sonra topu formasının altına sokarak hamile eşine selam veren Alex bu konu hakkındaki soruya; “Eşim hamile.. 3. çocuğum dünyaya gelecek. İstanbul B.B. maçında yine golden sonra böyle bir sevinç gösterisi yapmıştım ama o maçı kaybetmiştik. Ailem de artık daha büyük ve önemli bir maçta gol atıp sevinç sergilemem konusunda baskı yaptı. Ben de bunu gerçekleştirdim” yanıtı verdi. 2 kız çocuğu babası olan Alex eşinin erkek bebek beklediğini de kaydetti.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20100418/alex_buyuk_macta_gol_at.html?ref=satb1

ayrıca bu gol Network e gelsin :D

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
sozde ısmını bıle soyleyemecegım takımın macları nasıl kazandıgı ortada cırkeflık dız boyu ozellıkle uzatma dakıkalarında yerlerden kalkmadınız ? bu mu sızın buyuk takım anlayısınız ?
..

ınonu yu unutma... kalecısız 4-3 yenmıstık.. ne zaman aynı sekılde bızı yenersınız o zaman konusursunuz... gerısı hıkaye...

bu konudakı son cevabım..

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
NETWORK, yorumunda düzeltme yapılmıştır. Lütfen agresif yorumlardan kaçınalım rica ediyorum...

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Futbol kuralları usül kitapçığının 17. maddesinin c bendinin 3. fıkrasında net olarak şu ifade yer almaktadır:

"Bir futbolcu oyun kuralları haricinde rakip takıma dezavantaj sağlayacak şekilde 'oyun alanının, kale direklerinin, korner bayraklarının veya topun' herhangi bir kısmında değişiklik yaparsa ve hakem bu futbolcuyu gerektiği anda cezalandıramamış ve futbolcunun yaptığı değişiklik onarılmamışsa, bu futbolcunun takımı hükmen yenik sayılır...

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Alex'i tebrik ediyorum :clap: inşallah Şampiyon olacağız :thumbup:

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Beşiktaş ın hayallerini suya düşürdü....

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Alex güzel gol attı

A|dem

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Şampiyonsun SARI KANARYA !

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
sozde ısmını bıle soyleyemecegım takımın macları nasıl kazandıgı ortada cırkeflık dız boyu ozellıkle uzatma dakıkalarında yerlerden kalkmadınız ? bu mu sızın buyuk takım anlayısınız ?
..

ınonu yu unutma... kalecısız 4-3 yenmıstık.. ne zaman aynı sekılde bızı yenersınız o zaman konusursunuz... gerısı hıkaye...

1 tane düzgün pozisyonunuz yok penaltı haricinde. 3-5 tane fark yemediğiniz için şükretmeniz lazımken halen şikayet ediyorsunuz :). ayrıca bırakın artık geçmişte yaşamayı bugüne gelin yada geçmişde yaşamaya devam edecekseniz hep sekiztaş olarak kalacaksınız demektir.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
..

bak bende sana Kezman ın gol atıp inönünde şampiyonluğumuzu kazandığımız maçı hatırlatıyım hani demirörenin maç öncesi 4 hafta sonra burda şölen olacak açıklamalrı vardı sonra stattan ağlayıp çıktığını :) geçen sezon inönü de uzun zaman sonra ilk kez kazandınız sevinmelisin :D

Jordan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Futbol kuralları usül kitapçığının 17. maddesinin c bendinin 3. fıkrasında net olarak şu ifade yer almaktadır:

"Bir futbolcu oyun kuralları haricinde rakip takıma dezavantaj sağlayacak şekilde 'oyun alanının, kale direklerinin, korner bayraklarının veya topun' herhangi bir kısmında değişiklik yaparsa ve hakem bu futbolcuyu gerektiği anda cezalandıramamış ve futbolcunun yaptığı değişiklik onarılmamışsa, bu futbolcunun takımı hükmen yenik sayılır...

Fenerbahçe'li olarak bilicanın davranışını doğru bulmuyorum ama ortada bir yanlış var.
Bilica saha içerisinde ki bu davranışından dolayı sarı kart gördü, hakem bilicanın yaptığı değişikliği düzeltti. Bu durumda bu kuralın gündeme getirilmesinin bir mantığı yok. Kaldıki gerçekten böyle bir kural var mı onuda bilmiyorum ?! !

arif 34

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Alem buysa kral biziz..şampiyonluğu bir adım daha yaklaştık.bütün rakiplerimizi eze eze yendik.şampiyonluk bizim hakkımız.

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
futbolcunun yaptığı değişiklik onarılmamışsa
düzeltme yapıldıda sizin kuyruk acınız bi türlü düzelemedi bakıyorum

---------- saat 01:44 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:43 eklenmişti ----------

Fenerbahçe'li olarak bilicanın davranışını doğru bulmuyorum ama ortada bir yanlış var.
Bilica saha içerisinde ki bu davranışından dolayı sarı kart gördü, hakem bilicanın yaptığı değişikliği düzeltti. Bu durumda bu kuralın gündeme getirilmesinin bir mantığı yok. Kaldıki gerçekten böyle bir kural var mı onuda bilmiyorum ?! !
+1 ayrıca bilica bunları yaparken (Yan hakemi bilmiyorum) orta hakemin arkası dönüktü görmesi mümkün değildi