Soru Aldığım sistem iyi mi yeterli mi

Bu konuyu okuyanlar

Agony13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar herkese merhaba ben dün akşam alcağım bilgisayara bi anda zam gelmesi yüzünden ve hala zam gelmeye devam ediyordu o yüzden çok bakamdan şöyle bir sistem aldım ilk aldığım sistem bu şuan laptopta kötü de olsa nvidia ekran kartı var bu sistemde amd var sorun çıkartır mı bu sistem iyi mi fps testlerinde iyi gözüküyor birazcık tedirginim çok gezinmeden aldığım için birde bu benim ilk sistemim iyi midir? bu sistem sizce

sistem:MARANELLO-6700XT / INTEL I5-12400F/ ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB / 16GB RAM / 500GB NVMe M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Almışsın zaten. Neden moralini bozdurmaya çalışıyorsun? Mutlaka bok atan biri çıkar.

Agony13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
hocam bir forumda bu sistemdeki ekran kartı yani rx6700 xt için 650w psu öneriliyor dedi biri kasada gelen 550w di sanırsam ekran kartıda kötü gibi birşey yazdı biri ilk defa sistem aldığım ve hızlıca aldığım için içimde kaldı biraz bir sıkıntı yaşamam değil mi çünkü en erken 15 tatil gibi yeni parça gibi şeyler alabilirim ailemi bu sisteme zar zor ikna ettim
Almışsın zaten. Neden moralini bozdurmaya çalışıyorsun? Mutlaka bok atan biri çıkar.
haklısınız hocam ama dediğim gibi çok ani gelişti hızlı aldığımdan biraz içimde kötü bir his var gibi

CagatayYman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
çok iyi dostum. günümüz oyunlarını rahatlıkla zorlanmadan oynatabilecek bir sistem.

Agony13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bence iyi valorantda 100 150 alırsın bence
hocam çok valorant oynayan birisi değilim arada cs oynuyorum genelde hikaye oyunları oynarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok iyi dostum. günümüz oyunlarını rahatlıkla zorlanmadan oynatabilecek bir sistem.
Sağolun hocam çünkü dediğim gibi bazı kişiler psu ya ve ekran kartına kötü dedi bir forumda hızlıca aldım çok araştıramadım o yüzden biraz içime oturdu birde ailemi bu sisteme zar zor ikna ettim yani parça değişimini en erken bir sonraki 15 tatilde yapabilirim o yüzden sordum @CagatayYman @ali taha @kmurat

hocam çok valorant oynayan birisi değilim arada cs oynuyorum genelde hikaye oyunları oynarım

Sağolun hocam çünkü dediğim gibi bazı kişiler psu ya ve ekran kartına kötü dedi bir forumda hızlıca aldım çok araştıramadım o yüzden biraz içime oturdu birde ailemi bu sisteme zar zor ikna ettim yani parça değişimini en erken bir sonraki 15 tatilde yapabilirim o yüzden sordum @CagatayYman @ali taha @kmurat
ekran kartına demişim ana karta

Son düzenleme: