Aldığım iPhone 7 Plus bozuk çıktı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

tedarikçiyle nasıl görüşebilirim ?
Direk tedarikçi ile iletişime geçmeniz çok zor. Durumu Troy ile görüşüp mağdur olduğunuzu belirtin. Zaten değişim çıktığında benim bildiğim cihazın değişimini götürdüğünüz yetkili servis yapar. Vatan ile iletişime geçmeniz için cihaza iade çıkması gerekiyor. Troy size yeni cihaz vermeli yani.

tuğğğba

Üyecik
Direk tedarikçi ile iletişime geçmeniz çok zor. Durumu Troy ile görüşüp mağdur olduğunuzu belirtin. Zaten değişim çıktığında benim bildiğim cihazın değişimini götürdüğünüz yetkili servis yapar. Vatan ile iletişime geçmeniz için cihaza iade çıkması gerekiyor. Troy size yeni cihaz vermeli yani.
troydan almadım vatandan aldığım için orayla görüşmemi onlar sadece arizayı tespit ettiklerini için onların bişi yapamacağını söylediler parça değişimi değil ki kutyu değiştirdiler direkt

troydan almadım vatandan aldığım için orayla görüşmemi onlar sadece arizayı tespit ettiklerini için onların bişi yapamacağını söylediler parça değişimi değil ki kutyu değiştirdiler direkt
Troy'a Yetkili Servis olduğu için götürdünüz. Hata olsa onarımını yapacaklardı. Doğal olarak değişim verdilerse size yeni cihazı o verecek. Ben KVK'ya Xperia M5 götürdüğümde cihazı Teknosa'dan almama rağmen değişim verdiler ve sıfır telefonu KVK bana yolladı.

Yiğit Can Polat

Editör
Editor
Şu an Apple'da resmi olarak iPhone 7, 7 Plus ve 8-8 Plus satılmıyor. Eğer farklı zincirlerin stoğunda varsa iPhone 8 Plus yollanır size.

LifeStyle

Doçent
para iadesi ve hediye çekini kabul etmeyin. eğer ellerinde yoksa üst sürümünü vermek zorundadırlar. yasa böyle çünkü. hakkınızı arayın. umarım yeni telefonunuza kavuşursunuz

Son mesajlar