Alanında En iyi Recovery Programı Tavsiyesi

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet Arkadaşlar Yinede Googlede Aratıp Bi Halt Bulamadığım Bir Soru İle Karşınızdayım Bundan 1 Hafta Öncesinde Arkadaşımın Arızalanan Leptoponu Onardıktan Ve Formatladıktan Sonra Flash Belleği Biçimlendirmek İsterken Kendi Masaüstümde 700 Gb Veriye Sahip (D) Sektörümü hızlıca Biçimlendirdim Ve 1 Haftadır D Sektörüne Veri Yazmadım Şimdi Kurtarmam Gereken Çok Önemli Verilerim Var Bunları Hangi Programlar Veya Program İle Yapabilirim Ben Eminim Ki forumda Bu İşlerde Uzman Üyeler Mevcut Benim Sorunumu Gidermeme Yardımcı Olurlar İnşALLAH active file recovery Adlı Bir Program Denedim ve Kurtarmam Gereken Genelde Benim İçin Önemsiz Şeyleri Kurtardım Ama Önemli Olan Programları Kurtaramadım ve İnanırmısınız Bilmiyorum Ama adını yukarıda verdiğim program 700 gb alanı 25 saatte taradı lütfen bana bu konuda yardımcı olun arkadaşlar çıldırabilirim yani Gerçekten Düşündükçe

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu nasıl bir yazım şeklidir arkadaş noktalama işaretleri diye birşey duymadınız mı hiç? Öğrenmek kullanmak çok zor olmasa gerek. Biraz dikkat lütfen.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
demekki senin beyin kapasiten anca bu kadarını anlama kabiliyetine sahip herkimsen noktalama işaretlerini en az senin kullanabildiğin kadar kullanıyorum bence sen önce bunları yazacağına arkasına saklanmak zorunda kaldığın o ziyaretci maskesinin arkasından kurtulup öyle gel ve yaz ki bu söylediklerinin bir değeri olsun bir nokta ve bir soru işareti ile zekanı sergileyemezsin

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Bunun için Recover My Files ve Recuva' yı kullanabilirsiniz...

EDIT: Voltaj problemi sebebiyle bad sector arsızı olmuş 320 hdd den, 80 GB veriyi kurtarmamı sağlayan Seagate File Recovery' yi az kalsın unutuyordum...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kullan da görelim o zaman o nokta ile soru işaretini. Böyle konuşmakla olmaz.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bunun için Recover My Files ve Recuva' yı kullanabilirsiniz...

EDIT: Voltaj problemi sebebiyle bad sector arsızı olmuş 320 hdd den, 80 GB veriyi kurtarmamı sağlayan Seagate File Recovery' yi az kalsın unutuyordum...

Teşekkür Ederim Önermiş Olduğunuz My Files Ve Recuva'yı Daha Öncesinde Kullanmış Ve İstediğim Verimi Alamamıştım Seagate File Recovery'yi Kullanmaktayım Şuan Umarım Kurtarmak İstediğim Verileri Kurtarabilirim

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
http://forum.shiftdelete.net/yazili...-dosyalarinizi-kurtarmada-en-iyi-program.html

Tabiki bu 2011 'de en iyilerindendi. Şuanda daha kaliteli yazılımlar var. Bu programda sürekli güncelleniyor. Bende şuan sadece bu kurulu mesela o kadar arşivden. Sana hayati bir ipucu vereyim programla aratıp kurtarmak istediğin dosyaları başka sürücülere kurtar. Sakın aynı sürücüye kurtarma. Shiftdelete.Net 34zlhgzmwzym4bbjhp44c4j

Verim alamazsan Derin tarama yap. Biraz uzun sürer.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
http://forum.shiftdelete.net/yazili...-dosyalarinizi-kurtarmada-en-iyi-program.html

Tabiki bu 2011 'de en iyilerindendi. Şuanda daha kaliteli yazılımlar var. Bu programda sürekli güncelleniyor. Bende şuan sadece bu kurulu mesela o kadar arşivden. Sana hayati bir ipucu vereyim programla aratıp kurtarmak istediğin dosyaları başka sürücülere kurtar. Sakın aynı sürücüye kurtarma. Shiftdelete.Net 34zlhgzmwzym4bbjhp44c4j

Verim alamazsan Derin tarama yap. Biraz uzun sürer.

Yorum İçin Teşekkürler Hızlıca biçimlendirdikten Sonra D Sektörüne Veri Yazmadım Ve Kurtarabildiğim Verilerimide Kablosuz Ağ Aracılığı İle Laptopumun Harddiskine Çıkarıyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kullan da görelim o zaman o nokta ile soru işaretini. Böyle konuşmakla olmaz.

Sevgili Arkadaşım Görüşlerinin Yorumlarının Benim için Bir Değeri Yok Noktalama İşaretlerini Kullanmadığımdan Dolayı Zaten Zeka Seviyen Yetmemiş Anlamaya Kullandıktan Sonra O Olmayan Zeka Seviyen İle Zaten Anlayamazsın Ama İlla Ben Yazmanı İstiyorum anlayabilirim Diye Diretirsen Buyur Üye Girişi Yap Bende Sana O Zaman Bu Şekilde Cevap Veririm .

CMYK

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Geçen yıl bizim bir arkadaş 500 gb hardiske yanlışlıkla format attı kendisi için bilgileri önemli olduğundan diskinternals data recovery programı ile bilgilerinin büyük çoğunluğunu geri getirdi.
Programı satın alıp kullanmıştı.Programın silinmiş dosyaları taraması biraz uzun sürüyor.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Geçen yıl bizim bir arkadaş 500 gb hardiske yanlışlıkla format attı kendisi için bilgileri önemli olduğundan diskinternals data recovery programı ile bilgilerinin büyük çoğunluğunu geri getirdi.
Programı satın alıp kullanmıştı.Programın silinmiş dosyaları taraması biraz uzun sürüyor.

Şuan Kullanmakta Olduğum Programdan Bir Verim Alamazsam Önerdiğiniz Programıda Deneyeceğim Teşekkür Ederim

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Şuan Kullanmakta Olduğum Programdan Bir Verim Alamazsam Önerdiğiniz Programıda Deneyeceğim Teşekkür Ederim

Para vermene gerek kalmadı. Aynı kodlarla hazırlanmış başka bir program. Bugün bedava acele et.

File Uneraser

file_uneraser_logo_120.jpg
24 Şubat 2013Geri Dönüşüm Kutusu’ndan, USB belleklerinden ve çıkarılabilir medyalardan kaybolan dosyaları ve silinen belgeleri kurtarın.
RaidLabs File Uneraser, silinen dosyaları ve belgeleri, dijital fotoğrafları, müzikleri, videoları, RAR ve ZIP arşivlerini güvenle kurtarır. Dosya kurtarma aracı, klasörleri de tamamen kurtarabilir.
Anahtar özellikler:

• her tür dosyayı geri getirin;
  • silinen belgeleri, resimleri, e-postaları, arşivleri, sesleri ve videoları geri getirin;
  • dosyaları boşalttığınız Geri Dönüşüm Kutusu’ndan geri getirin;
  • tüm birimi tarayarak kapsamlı bir kurtarma gerçekleştirin;
  • Windows’un eski sürümlerinde bile NTFS disklerinden veri kurtarın;
  • silinen dosyaları ön izleyin.
http://tr.giveawayoftheday.com/download/?id=7687

1.jpg

6-4.jpg

5.jpg

13-1.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamlar: recowary my files ile 250 GB hdd'den gerekli olan 15 GB veriyi kurtarmıştım. Dosyaların tamamı geldi ancak PC donarsa başa dönmek gerek,işlem 24 saatten uzun sürüyor. 4 ayrı seçenek var. En alttaki derin taramayı seçmek lazım. Ayrıca crack içeren eski sürümlerini bulmak lazım. Günceleme isteğine hayır demelisiniz. Cracksiz olanlar dosyayı gösteriyor ama save yapmıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:scared:minitool power data recovery tavsiyemdir. D silinmiş olarak görülüyordu ve geri getiremiyordum boş alan olarak görülüyordu. bu program sayesinde kolayca belgeler geri geldi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Recovery My Files - Professional Edition tavsiyem olacaktır. Crackli olarak nasıl bulacağınızı söylemeye gerek yok sanırım. Adı üzerinde çok profesyonel bir yazılımdır kendileri. Çok işimi gördü çok.:sleep:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir zamanlar get data back vardı üstüne bi program tanımazdım şimdi o kadar free program varki deneye deneye hdd saglamsa da bozulcak :)

osmankys38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar konu açılalı biraz eski olmuş fakat biraz önce 650 GB lik bir diski biçimlendirmiş bulunmaktayım. İçerisinde Resim,Film,Oyun,Program arşivlerim felan vardı hep gitti şuanda. İso Dosyaları Önemli değil sadece arkadaşlarla olan videolarımız ve resımlerımız önemli gerisi muhim değil bunu tam şekilde kurtaracak bir program varmıdır ? Daha önce Kurtaran arkadaşlar yada ilgilenenler varsa yönlendirsin bi zahmet kafaları yemek üzereyim. :(

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Recuva ile detaylı arama ile bulabildiklerin arasında yeşil renli olanları başka bir diske kayıt etmek şartıyla kurtarabilirsin. Disk tam doluyduysa, diğer diskin boyutu daha yüksek olmalı. Kurtarılan dosyaların boyutları, bazı durumlarda, orijinalinin oldukça üstünde olabiliyorlar. 100% kurtarma, sadece gerekli donanım ile ve konunun uzmanları ile mümkün. Bu işi yapan kuruluşlar da, tabii'ki belirli bir ücret isteyecekler. Dosyaların senin için çok önemliyse, Veri kurtarma olarak aradığında, bu işi yapan bir sürü kurulluşa ulaşabilirsin.

Nurullah43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Yüzde yüz kurtarma sadece kriminal polislerin cihazlarıyla mümkün. Ama ben silinen verilerimin büyük kısmını r-studio ile kurtardım tavsiye ederim. kullanım video linki :

ozguru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bunun için size veri kurtarma ile ilgili bilgileri içeren küçük bir pdf dosyası vericem mutlaka okuyun ve bu konuda bilgi sahibi olun.
Word dosyasını buradan :Link.TL - kısalt, paylaş ve kazan!
Ardından benimde kullandığım veri kurtarma/hdd format sonrası kurtarma/biçimlendirme gibi sorunlardan sizi kurtaracak olan programı veriyorum.
Hayati önem taşıyan bütün dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Ben 3Tb civarında olan dosyalarımı kurtardım umarım işinize yarar.Link.TL - kısalt, paylaş ve kazan!