Alanım boş ama dolu gösteriyor

AllahDiyenMaster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar. Samsung Galaxy J7 Prime adlı emektarı kullanıyorum. Ancak bir sorun oluştu. Fotoğraf, video, uygulama ve ses boyutu toplasan 3.368MB lık alan dolu. Depolamamın geri kalan kısmı çok garip bir şekilde kesinlikle dolu. Alan sıkıntısı çekiyorum ve hala yüklemem gereken uygulamalar var. Bunun sebebinin sadece artık sistem dosyaları plduğunu düşünüyorum ancak bu kadar gereksiz sistem dosyaları olması imkansız. Telefonum neredeyse 16GB olmasına rağmen sadece dolu kısmı gözle görünür bir şekilde olarak yaklaşık 4GB. Bunun çözümü nedir? Lütfen bir öneride bulunun, teşekkürler.
Screenshot_20230924-143404_Device maintenance.jpg

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Merhabalar. Samsung Galaxy J7 Prime adlı emektarı kullanıyorum. Ancak bir sorun oluştu. Fotoğraf, video, uygulama ve ses boyutu toplasan 3.368MB lık alan dolu. Depolamamın geri kalan kısmı çok garip bir şekilde kesinlikle dolu. Alan sıkıntısı çekiyorum ve hala yüklemem gereken uygulamalar var. Bunun sebebinin sadece artık sistem dosyaları plduğunu düşünüyorum ancak bu kadar gereksiz sistem dosyaları olması imkansız. Telefonum neredeyse 16GB olmasına rağmen sadece dolu kısmı gözle görünür bir şekilde olarak yaklaşık 4GB. Bunun çözümü nedir? Lütfen bir öneride bulunun, teşekkürler.Ekli dosyayı görüntüle 185820
daha önce herhangi bir programcıya program yüklemesi için verdin mi?