Soru AKP’li belediyenin Japonya’dan borçlanarak Taliban’a yardım göndermesi

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286

Yokluktan kırılan Türk halkına hiçbir iyilik yok, kendi paraları değil Japonya’dan aldıkları 41 milyon 600 bin TL lik borçla talibana yardım.

Tanım, akp Türk halkına 41.600.000₺ lik borç taktı.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,920
Oha lan! Tamam ya tamam, kandırmayalım birbirimizi. AKP sonuçta bu. Şaşırmadım. Oha falan yok yani.

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286
Oha lan! Tamam ya tamam, kandırmayalım birbirimizi. AKP sonuçta bu. Şaşırmadım. Oha falan yok yani.
Bu milletin (a) koyacağız merak etme sen çok çalışacağız çok diyen bir oluşumdan birşey beklemek ahmaklık olur buna tamamda, bari bu parayı fakirlikten kırılan Afgan halkına verin, bakın bunuda yapmıyorlar yerine talibana yardım.

Bu mevzudan çok büyük manalar çıkıyor.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Gerçekten bu muhalif medyadan korkulur hee :)

Çarpıtmanın bu kadarı... Bak sen şu AKP'li belediye Japonya'dan para alıyor ve Talibana aktarıyor birde :D

Gerçekten sap saman karıştırmanın çarpıtmanın algının bu kadarı. Belediyenin otobüs ve altyapı için aldığı kredi ile yardımın ne alakası var ! Ayrıca nakti yardım 180 bin TL yapmışlar. ( 600 bin TL ye kadar Limit verilmiş Belediye başkanına oda kasıtlı olarak eksik verliliyor. Japonyodan alınan 25 yıl 0.95 faizli 46 milyon 600 bin TL ile bu olayın ne alakası var !

İnsani yardımıda İHH üstünden veriyor iken nasıl TALİBANA AKTARMIŞ OLUYOR :D Gerçekten şu ülkeye kaliteli muhalefet lazım.

Not: 180 bin TL öyle ağım şahım bir para bile değil 2 tır insanı yardım çıkmaz o paraya ama onu bile kirli siyasete alet etmek efsane...