AKP BU Hatayı Yapsaydı Ne olurdu / Anket

AKP BU Hatayı Yapsaydı Ne olurdu / Anket

• Cumhuriyet mitingleri yapılırdı (özellikle izmirde:))

Kullanılan: 7 11.9%
  • Bazı kanallar tarafından 1 saat düzenli olarak gözümüzün içine sokulurdu

Kullanılan: 4 6.8%
  • Partiye kapatma cezası gündeme getirilirdi

Kullanılan: 0 0.0%
  • Eyvah İran a benziyoruz denilirdi

Kullanılan: 1 1.7%
  • Hepsi

Kullanılan: 47 79.7%

• Kullanılan toplam oy
    59
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lambada

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lambada kendine dikkat et arkadaşım forumu gereksiz yere tartışmaya sürüklüyorsun..

Ben kimseye Tartışın demedim

Sadece konu açtım ve KOnuda herşey kuralına uygun zannedersem

tartışan ben değilim bence tartışanların uyarılması gerekmezmi ?

Yinede uyarıyı dikkate alıcam. . .

Serkannd

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
10
doğru söylüyorsunuz muhalefet işini iyi yapıyor.

cevaps

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
akp gayrı-resmi forumu olmuş sdn. hayırlı olsun.

cevaps

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
KOnuya cevabı olmayanlar sırf konu kitlensin konuyu açan kişide banlansın diye

mi bunları yazıyor

Kimse zorla tutulmuyor bildiğim kadarıyla :p

Teknoloji forumunda siyasi konuların tartışılabilmesini ve böyle ünlü bir sitenin yönetiminin buna izin vermesini hiç mantıklı bulmuyorum. Üstelik konu tartışma amaçlı dahi değil, tamamen taraflı provokatif bir saldırı yazısı.

Ve evet, haklısınız. Allah'tan kimse zorla tutmuyor.

Edit : Çok özür diliyorum, bende hata. Koskoca teknoloji sitesinde "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi" bölümü bile varmış.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
En ufak şeyde iktidarı istifaya çağıran chp vekilleri bunu birkerede kendileri için düşünseler hiç fena olmlayacak. Özellikle Önder Sav ve Onur öymen isimleri toplumda ciddi tepkiler aldı.

Hadi bıraktım etiği mantık olarak daha çok oy alabilme adına olsun biraz dikkat edilmeli. Muhalefetin zayıflığı doğrudan halka zarar olarak yansıyor.

lambada

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknoloji forumunda siyasi konuların tartışılabilmesini ve böyle ünlü bir sitenin yönetiminin buna izin vermesini hiç mantıklı bulmuyorum.

Edit : Çok özür diliyorum, bende hata. Koskoca teknoloji sitesinde "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi" bölümü bile varmış.

Teknoloji sitesinde bunlar olurmu diyosunda BUrada : Din kültürü , müzik ,magazin ,(hatta adı duyulmamış hatunlar) , Video ,Spor ,itiraflar ,diziler ,şiir vs vs Bölümlerde var bunların teknolojiyle alakası var mı sence ;Tabiki yok ama sonuçta onlarda var

Üstelik konu tartışma amaçlı dahi değil, tamamen taraflı provokatif bir saldırı yazısı.
Bak aşağıdaki haber sitesinde ne var ? meclisi terk eden CHP yi izleyiciler ti'ye aldı diyor ve bazı maddeler sıralamış bunu ünlü bi haber sitesi yayınlıyor .O zaman onlarınkide mi provakatif

Siyaset konuları Pembe dizi tadında olmaz bunun sende farkındasındır heralde . . .

http://www.ensonhaber.com/politika/239794/meclisi-terk-eden-chpyi-okur-tiye-aldi.html

.
.

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
AKP en büyük hatasını yapıyor zaten, Anaya'saya teklifi dahi yapılamayacak konuları irdeliyor! Bu Atatürk'ün koyduğu yasalara ve Anayasa'mıza göre büyük suçtur ve cezası ne ise çekmelidir.

antiac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu site ve form sayfalarıda AKp hızmetkarlarıyla doldu taştı sanki birilerine siyasi mesaj iletme yarışındalar.Artık bu siteyide sık kullanılanlardan siliyorum.

Chp uşaklarıyla mı ya da ergenekon hizmetkarlarıyla mı yoksa cuntacı zihniyetin savunucularıyla mı dolup taşmalıydı?Nedir bu karın ağrısı.....

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
son günlerde dikkatimi çekti SDN akp alehine olan konuları siliyor veya kapatıyor. akp leyine olan konularda bir işlem olmuyor. Kimbilir belki anti akp üyelerinede rapor ediyordur..

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
izmirimi karşıştırmasınıza pis siyasetinize.....
izmirliyiz atatürkçüyüz...varmı...varsa itarızı olan tartışalım

yasaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Bu site ve form sayfalarıda AKp hızmetkarlarıyla doldu taştı sanki birilerine siyasi mesaj iletme yarışındalar.Artık bu siteyide sık kullanılanlardan siliyorum.
güle güle

---------- saat 10:43 eklendi ---------- önceki mesaj saat 10:41 eklenmişti ----------

izmirimi karşıştırmasınıza pis siyasetinize.....
izmirliyiz atatürkçüyüz...varmı...varsa itarızı olan tartışalım
Burada pis siyaset yapan yok.Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.Var demekki bir şey.
Sadece Atatürk sizin tekelinizde olan bir şey değil herkes Atatürkçü.

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
meclisi terkederlerdi önce sonada önderimiz atatürk e sığınırlardı

SiyahBuzul

Doçent
Reaksiyon puanı
7
ben çok zorlanacağımı düşündüm şıkları okurken sonra e şıkkını görünce şöyle bir rahatladım :D

jaydeejoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Erdoğa'nın ne olduğunu nerden gelip nereye gideceğini ,BÖCEKLER dışında herkes biliyor. Türkiye'de BÖCEK olmak çokta zor değil.
BÖCEKLER; Bu grup ülkemizin acı gerçeğidir ve Erdoğanın oy deposudur. Bu grup ekmek derdinden faiz ödeme derdinden , başını kaldırıpda- N'OLUYOR lan bu köye bu şehire bu ülkeye bu dünyaya diyemeyecek gruptur.Bu grubun sesi soluğu çıkmaz çünkü düşünebilme sorgulayabilme ve görme yetisini kaybetmiştir.Bu grubun neden bu durumda olduğunu binlerce örnek ve olayla açıklanabilir yani ispatlanabilir gerçeklerdir.
2.Grup ise Medya Grubudur ''BUKALEMUN'' grubudur.BU bukalemunlar Böcek Grubunun sevk ve idaresini (kandırılmasını) yaparlar. İdealist değillerdir, ülkenin durumu onları ilgilendirmez, amaçları GÜÇ ve sonra PARA dır.Siyasi Gücün ne olduğuyla ilgilenmezler, kendilerine sağladıkları kolaylıklarla ilgilenirler,ihaleler ve özelleştirmeler bunlara örnektir.
Bu Grup Müslümanlığa vurgu yapar çoğu zaman bu da şimdiki siyasi güce bir sinyaldir.
Akp -Dtp-Pkk ELELE şimdilerde- çağrı yapmışlar Şivan PERWERE geri dön demişler (sıcak gelişme) O' da demiş ki- ''Ama Kürt sorunu çözülmeden benim gelmemi beklemesinler. Halk olarak özgürlüğü çok istiyoruz, eğer özgürlüğü istemeseydik bugünlere gelemezdik.”
Nedir LAN bu özgürlük? Kürt Açılımıyla yapılacak değişiklerin sonrasında daha hangi taleplerin olacağını biliyor musunz? Sorarım size BÖCEKLER; Barış Grubu olarak gelenleri karşılayanların elinde neden bir tane TÜRK BAYRAĞI yoktu? MAdem AKP buna Milli Birlik AÇILIMI diyor- neden bu kürt vatandaşlarımızın evinde arabasında dükkanında 1 tane TÜRK BAYRAĞI yoktur.Kürt vatandaşlarımız, DTP, ve BArış grubu olarak kendilerini adlandıran bu insanlar ŞANLI TÜRK BAYRAĞINI ellerine aldıkları gün bağlılaklarını gösterdikleri gün bu AÇILIM kısa sürede olumlu bir havada tartışılr çözülür.
Sİzce bu olur mu? İMKANSIZ- NE istediklerini BÖCEKLER DIŞINDA herkez biliyor.
BU kadar böceğin olduğu TÜRKİYE'de %50 oy olmak çok kolay bence az bile almışlar.

BU ülkenin sahip olduğu en büyük değer bağımsızlıktır, BÖCEKLER bunu idrak ettiklerinde bu BÖCEK hayatından çıkıp Vatanları için en doğru kararı vereceklerdir.

---------- saat 11:34 eklendi ---------- önceki mesaj saat 11:19 eklenmişti ----------

N'oldu? AKP'ye oy verenler yoksa pişman mısınız? Ankete gelince saçma sapan...

kuruwa

Asistan
Reaksiyon puanı
0
akp den kımse isitifa etmez aynı şekilde rezilce yönetmeye dewam edecekler ....anket turkıyede kaç iş yerı kapanmış esnaf iyice batmış bu gerçekler nerde arkadaşlar ikinci bir krizin devletin ve bdk nın başıboş bıraktığı kredi ve kredi kartlarıyle geleceği artık söylenmyiyor insanların gözüne parmak gibi sokulurken konusulanlara bak kısa öz akp beceremedı ülke diğer ülkerlerden daha kötü krizde neden kriz ortamında durmadan yapılan zamlardan alım gücü iyice düşecek halkta yada kerdi kartlarına yüklenip iyice dibe vuracaklar akraba ve arkadaşalrım almanyada ama orda zam yok krizde bizim saçma ülkemiz gibi yapıyorlarsada oyle yüzde 80 lere 70 lerle yapılan zam değil ewet almanyadada alım gücü düştü ama devlet yüklenmiyor halkına akp cumhuriyet tarıhının en büyük örtülü ödeneğini kullanmakla kalmammıs birde en büyük iç ve dış borcuda yaratmıstır ama sizin konustuklarınıza bakın burda ve bu kadar alım gücü düşürülen ülkede birde enflasyon yok diye ahkam ve yalanlar utanılacak seviyede enflasyon yüzde 91 oldu elekrıtıge gelen son zamla turkiyenin gerçek durumu bu .......

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
bu tip tartışma yaratacak konular açmayın lütfen!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...