Aklıma takılan bir soru?

Bu konuyu okuyanlar

WAR1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Merhaba arkadaşlar ben WAR1
2 yıl evvel kendime bir GM8 GO aldım fakat birkaç gün önce yere düştü ve ekranı kırıldı dokunmatiği çalışıyor ama ekranda çizgiler var
bende bari yeni bir telefon alayım dedim ve aslında iphone 5s çok iyi geldi ve ayrıca zaten bütçem 700tl sizce almalı mıyım?
(not güncelleme oyun falan önemle değil zaten herhangi bir oyun oynamıyorum sadece görüşme ve arada instagrama giriyorum)
ha tabi gönül ister bi iphone 6 s plus almak ama olmuyor :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada 13 yaşımdayım ve oyun oynamıyorum

WAR1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Reaksiyon puanı
268
Konu kilit derekn gönderme mi yapıyorsunuz ?
Konu kilitlenmedi kilitlsnmeyecek

Ben ezelden beri hür yaşadım hür yaşarım hangi çılgın bana kilit vuracakmış şaşarım kükremiş sel gibiyim bendşmi çiğnerim dağları yırtsrım enginlere sığmam taşarım !

yigitali921

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar ben WAR1
2 yıl evvel kendime bir GM8 GO aldım fakat birkaç gün önce yere düştü ve ekranı kırıldı dokunmatiği çalışıyor ama ekranda çizgiler var
bende bari yeni bir telefon alayım dedim ve aslında iphone 5s çok iyi geldi ve ayrıca zaten bütçem 700tl sizce almalı mıyım?
(not güncelleme oyun falan önemle değil zaten herhangi bir oyun oynamıyorum sadece görüşme ve arada instagrama giriyorum)
ha tabi gönül ister bi iphone 6 s plus almak ama olmuyor :(

bu arada 13 yaşımdayım ve oyun oynamıyorum
Ben de GM8 Go kullanıyordum ve ekranı kırıktı, aynen dediğin gibi iPhone 5S’e geçiş yaptım (2.el tabii :D) pişman olmassın ama tek sorunu pil.

Ve gerçekten gm8 go kadar rezzzalet bir telefon olamaz

WAR1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
İphone SE aldım ve bu konudaki kişilerin neden onu aldın laflarınıda takmıyorum iyi günler

SelinK.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
İphone SE aldım ve bu konudaki kişilerin neden onu aldın laflarınıda takmıyorum iyi günler
Doğru karar vermişsin. Dediğin gibi kullanacaksan yeterli olacaktır zaten. iphone 3 duruyor dolapta açtığım zaman bu dediklerin için benimde işimi görüyor bazen.